Grekodom візьме участь в ярмарку нерухомості CBIPF 2018 - Cairo

Щороку в світі проводиться величезна кількість різних заходів, спрямованих на розвиток технологій та обмін досвідом серед професіоналів у найрізноманітніших галузях. Участь в подібних виставках, конференціях і семінарах не тільки корисна для учасників, але також дозволяє зав'язати вдалі ділові знайомства. До того ж, не варто забувати, наскільки важливий авторитет і, зокрема, в галузі нерухомості.

У 2018 році компанія Grekodom Development спільно з партнерами MBGcs стане учасником ярмарку нерухомості CBIPF 2018 - Cairo, яка буде проходити 21-22 вересня в Каїрі, Єгипет. Інформація про новинки та цікаві пропозиції в Греції буде розміщена на стенді компанії Enterprise Greece. Це значуща подія для Греції. Особливо з огляду на останні 8 років, протягом яких країна оговтується після економічної кризи, яка хоч і завдала сильного збитку, але стала великим стимулом для розвитку практично у всіх сферах.

Усі учасники ярмарку зможуть отримати консультації з питань придбання нерухомості в Греції і на Кіпрі. Також однією з тем, однозначно, стане процедура отримання ППП в Греції на підставі інвестицій. Вона активно розвивається вже протягом декількох років і залучає з кожним роком все більше і більше охочих інвестувати в економіку країни в обмін на вигідні умови отримання ППП.

У рамках ярмарку буде проведена і презентація нових інвестиційних пропозицій в Афінах і Салоніках. Фахівці Grekodom з радістю дадуть відповідь на всі питання, що стосуються вкладень у нерухомість у цих двох найбільших грецьких містах.

У зв'язку з участю в CBIPF 2018 буде проведена масштабна рекламна кампанія. Місцем, де буде проходити ярмарок, став готель Nile Ritz-Carlton в Каїрі. Цей 5-зірковий готель буде прекрасною локацією для подібного заходу. Саме в такому розкішному виставковому центрі легко забезпечити комфортну атмосферу для обміну інформацією та знайомства з оптимальними варіантами інвестування.

Готель Nile Ritz-Carlton має велику спадщину, що складається з традицій та розкоші. Знаменитий готель розташований із видом на річку Ніл. Так що всім відпочивальникам і діловим мандрівникам випаде можливість поспілкуватися в самому серці Каїра.

Готель пропонує послуги світового класу. Серед численних зручностей у ньому більше дев'яти чудових ресторанів і барів, розкішний SPA-центр і безпрецедентне обслуговування.

Виставка, яка покликана представити сучасному світові новинки в галузі нерухомості та інвестицій, складається з декількох щоденних семінарів. На кожному з них у всіх учасників буде унікальна можливість поспілкуватися з професіоналами в цій сфері, поділитися досвідом, і можливо, знайти ділових партнерів для майбутніх угод.

Підписка на розсилку