В аеропортах Ларнакі та Пафосу піковий пасажиропотік

Високий туристичний сезон традиційно стартує в Європі в серпні. Більшість рейсів здійснюються в Афіни і назад, на грецькі острови, а також у двох напрямках в Лондон, Манчестер і Тель-Авів. Уже зараз пасажири в Paphos International Airport і Larnaca International Airport скаржаться, що доводиться чекати по 40 хвилин, щоб пройти паспортний контроль. Такі черги з'явилися ще восени минулого року, коли була посилена процедура перевірки пасажирів, які перетинають кордон ЄС.

Менеджмент аеропортів докладає всіх зусиль, щоб прискорити проходження всіх контрольних пунктів і отримання багажу. Для цього навіть були прийняті нові співробітники в штат. Якщо проблема з чергами не вирішиться найближчим часом, то буде розглянуто питання про задіювання більшої кількості фахівців на паспортному контролі.

25 серпня, пасажирський трафік в аеропортах головних туристичних зон Кіпру досяг максимуму. На цей день в Paphos International Airport виконано 329 рейсів (вхідних і вихідних). За попередніми підрахунками за добу через аеропорт пройшло 61000 пасажирів.

В аеропорту Ларнакі було виконано 253 рейси, що відповідає 47 тисячам пасажирів. Тут встановлено 20 кабінок, через які можна пройти паспортний контроль, проте, поки керівництво аеропорту не поспішає запускати в роботу всі. На їхню думку, таке нововведення буде раціональним після приєднання Республіки Кіпр до Шенгенської зони.

Щоб не довелося витрачати багато часу в аеропорту, варто скористатися терміналами BorderХpress у залах прильоту та відльоту Paphos International Airport і Larnaca International Airport. Ця нова інтерактивна технологія істотно спрощує ідентифікацію пасажирів. Зараз 44 інноваційні системи BorderXpress встановлені в аеропорту Ларнакі, і 30 терміналів доступні пасажирам в аеропорту Пафосу.

Підписка на розсилку