Музей Акрополя увійшов в число кращих музеїв світу

Грецькі музеї користуються величезною популярністю у туристів із усього світу. Це видно по рейтинга, які збирає сайт Tripadvisor. Цього року Музей Акрополя виявився в першій шістці кращих музеїв світу. Досягти такого високого місця допомогли відгуки і оцінки користувачів, які активно коментують свій відпочинок в інших країнах на сайті tripadvisor.com.

Досягнення грецького музею в міжнародних рейтингах:

●       Серед кращих музеїв світу Acropolis Museum посідає 6-е місце.

●       Серед кращих музеїв Європи Acropolis Museum посідає 4-е місце.

●       Серед кращих музеїв Греції Acropolis Museum посідає 1-е місце.

В цьому році звання кращого музею в світі на думку користувачів веб-ресурсу Tripadvisor став парижський Музей Орсе, який пропонує вражаючу колекцію мальованих робіт відомих художників.

На другому місці за популярністю знаходиться National September 11 Memorial & Museum, який з'явився в Нью-Йорку на місці зруйнованих у результаті теракту хмарочосів. За ним йде ще одна визначна пам'ятка Нью-Йорка - The Metropolitan Museum of Art. Зауважимо, що він також знаходиться на 4-му місці в світі за кількістю відвідувачів.

З 4 по 10 місце в рейтингу кращих музеїв світу розташувалися:

№4 The British Museum у Лондоні, де представлені унікальні історичні та археологічні експонати;

№5 Музей мистецтв Прадо в Мадриді, який ще входить до «Золотого трикутника» разом із музеєм Королеви Софії і картинної галереї Тіссена-Борнеміси;

№6 Музей Акрополя, який зібрав усі експонати, знайдені під час розкопок стародавнього верхнього міста;

№7 Лувр – один із найбільших світових музеїв, находящийся на правом берегу реки Сена в самом центре Парижа (первый квартал);

№8 The National WWII Museum в Новому Орлеані;

№9 Національний музей антропології в Мехіко, який пропонує ознайомитися з пам'ятниками національної мексиканської культури і мистецтва, що охоплюють період з доісторичних часів і до XVI століття;

№10 War Remnants Museum у в'єтнамському Хошиміні.

Що відомо про грецький Музей Акрополя?

Відомий архітектор Бернард Чуми зі Швейцарії працював над проектом цього музею в співпраці з грецькими колегами. В результаті вийшла будівля, яка стала найвисокотехнологічною і сучасною, - в світі немає жодного схожої будівлі. Поруч із музеєм знаходиться Парфенон.

Музей розташований в Афінах за адресою 2-4 Makriyianni street. Він працює з 1 квітня по 31 жовтня щодня. Відкривається в 8 ранку і закривається в залежності від дня тижня в різний час. Наприклад, по п'ятницях він працює до 22 годин, по понеділках - до 16 годин. В інші дні вхід дозволений до 19.30. У зимовий період графік роботи змінюється. Його можна уточнити на офіційному веб-ресурсі музею - www.theacropolismuseum.gr.

Підписка на розсилку