Презентація Grekodom Development для прес-туру в Афінах

5 жовтня в готелі Electra Palace компанія Grekodom Development у рамках прес-туру від компанії Henley & Partners провела презентацію для журналістів на тему "Інвестиційні можливості та перспективи ринку нерухомості в Афінах".

На презентації обговорили важливі теми з економічного зростання в галузі грецької нерухомості, детально розглянуті перспективні райони міста Афіни для інвестицій, були відзначені успіхи програми "Золота віза".

Крім цього, журналісти були ознайомлені з новими проектами компанії Grekodom Development у галузі реновацій. Такі проекти в основному знаходяться в центрі міста Афіни, що дозволяє їх виділити на тлі інших подібних проектів. Мета цих проектів - редевелопмент "залишених" офісних будівель, які мають значні площі, в нові житлові і готельні комплекси. Такі проекти - це нові можливості для інвесторів.

Провів презентацію компанії Grekodom Development, а також розповів про можливості ринку нерухомості Афін, генеральний директор компанії Grekodom Development Костянтин Петрідіс.

Костянтин Петрідіс зазначив, що ціни на нерухомість в Греції зупинили свій спад, і вже зараз ми можемо спостерігати підвищення цін. Крім цього, він зазначив, що ринок нерухомості Афін один із найперспективніших напрямків у галузі інвестицій, що саме зараз інвесторам "потрібно ловити момент". На сьогоднішній день компанія Grekodom Development посідає провідні позиції в галузі інвестицій в грецьку нерухомість.

На зустрічі були присутні журналісти з країн: Україна, Казахстан, Росія. Були представники таких компаній як Інтерфакс, Уніан, Ехо Москви, Forbes, Kommersant, Apostrophe, Kapital.kz.

 

Підписка на розсилку