Лімасол: розумні технології для міського транспорту

У Лімасолі зовсім скоро користуватися послугами міського транспорту стане ще комфортніше: автобуси обладнають інформаційними табло, а старі зупинки замінять на інноваційно-інтелектуальні.

Міністерство транспорту Кіпру рішуче взяло курс на удосконалення міського транспорту. Така мета була поставлена ​​не випадково, адже саме поліпшення клієнтського сервісу сприяє збільшенню лояльності пасажирів і туристів.

Уже відомо, що укладений контракт на монтаж чотирьох десятків інтелектуальних зупинок по всьому місту, які будуть освітлюватися в темний час доби. Крім цього 40 табло будуть встановлені в автобусах, які пересуваються по різних маршрутах.

Кіпрське Міністерство транспорту в цьому питанні має намір співпрацювати з компанією GMV Sistemas Fermin Catalan Ramos з Іспанії та місцевою туристичною компанією. Угода між ними була підписана в кінці вересня. Фінансові кошти на реалізацію цієї програми в рамках політики щодо розвитку міста виділить Європейський союз.

У Міністерстві транспорту поінформували, що зупинковий комплекс планується виконати в змішаному архітектурному стилі - класичні елементи будуть поєднуватися з елементами в стилі хай-тек. Поєднання різних за характером дизайнів потрібне для того, щоб зупинкові павільйони однаково гармонійно вписувалися в сучасні та історичні райони міста.

З впровадженням нових технологій місцеві жителі і туристи почнуть частіше користуватися автобусами, щоб пересуватися по Лімасолу, що дозволить значно скоротити потік персонального транспорту і розв'язати проблему з відвідуванням визначних пам'яток міста. Пробки, вимушене очікування і нечітка робота міського транспорту негативно впливають на репутацію другого за величиною міста Кіпру.

Функціонал майбутніх інтелектуальних зупинок:

●     моніторинг руху всього міського транспорту;

●     показують маршрут слідування транспорту на мапі за запитом пасажира;

●     електронне табло з вказанням часу очікування потрібного маршруту;

●    інфо для туристів зі списком визначних пам'яток міста і можливість підібрати до них маршрут проїзду.

Підписка на розсилку