Тур в Грецію за нерухомістю мрії за 1 євро! Вигідні умови!

Компанія «Grekodom Development» разом із «Mouzenidis Travel» розробила спеціальну програму для клієнтів, які бажають придбати нерухомість в Греції. Програма надає можливість забронювати тур із зобов'язанням купівлі нерухомості. 

Забронювавши тур за нерухомістю з зобов'язанням, клієнт зобов'язується придбати в Греції один або декілька об'єктів нерухомості, загальною вартістю не менше 30 000 євро.

Вартість такого туру з зобов'язанням складає для клієнта символічну суму, що дорівнює 1 євро.

Містить у собі:

  •   переліт у обидві сторони,
  •   трансфери,
  •   проживання в базових готелях,
  •   харчування за програмою готелю,
  •   огляд об'єктів нерухомості,
  •   юридична консультація по питаннях придбання нерухомості і оформлення ППП (посвідки на постійне проживання).

Тривалість туру за нерухомістю із зобов'язанням не перевищує 3-х ночей. Умови цього туру поширюються тільки на одну людину. Вартість додаткового часу перебування розраховується окремо, виходячи з добової вартості перебування в тому чи іншому готелі, а також інших додаткових послуг.

Якщо з яких-небудь причин клієнт не вчинив заплановану покупку, або сумарна вартість придбаних об'єктів нерухомості менше 30 000 євро, то клієнт, перебуваючи в Греції, зобов'язується зробити представнику компанії доплату до фактичної вартості його поїздки (витрати по організації туру).

Клієнт оформляє розписку про прийняття на себе зобов'язань відповідно до умов цього туру (http://www.mouzenidis-travel.ru/article/raspiska-realty).

Таким чином, якщо Ви прийняли рішення придбати «Будинок своєї мрії» в Греції, вартість якого перевищує 30 000 євро, то такий вид туру є для Вас виключно вигідною пропозицією.

Терміни дії акції: 01.11.2018 - 30.04.2019

ЗАБРОНЮВАТИ>>>

Види турів за нерухомістю>>>

Підписка на розсилку