Чим зайнятися в Салоніках після переїзду?

Місто Салоніки є другим за значимістю містом Греції. Все більше людей обирає його в якості постійного місця проживання, де мальовничі ландшафти поєднуються з розвиненою інфраструктурою і м'яким кліматом. Правда, багато хто після переїзду починає замислюватися над тим, чим же можна зайнятися в молодіжній столиці Греції. У цій статті ми розповімо про цікаві розваги і способи проведення часу в цьому красивому місті.

Курси грецької мови

Якщо Греція після переїзду стала вашим домом, то доцільно буде зайнятися вивченням грецької мови. Для цього рекомендуємо записатися на курси – є платні і безкоштовні варіанти. Школа Новогрецької мови в Салоніках (платна) є другою по авторитетності після афінської. Тут можна скласти державний мовний іспит, результати якого приймаються при вступі в місцеві університети. Заяву на курси потрібно подавати в вересні. Заняття тривають з жовтня до травня. Можна вибрати 20-годинну або 10-годинну тижневу програму навчання.

Шопінг і грецький ринок

Не секрет, що найсвіжіші продукти можна знайти виключно на грецьких ринках, куди їх привозять місцеві фермери. На особливу увагу в Салоніках заслуговують ринки «Модіано» і Капані (Влалі). Пам'ятайте тільки, що час на ринку біжить дуже швидко, тому що так багато всього варто побачити і спробувати. Справжнім шопоголікам рекомендуємо набережну в районі площі Аристотеля - тут розташовані бутики зі світовими брендами і товарами місцевих мануфактур.

Спортивні розваги

Якщо ви любите спортивні розваги, то в Салоніках є багато яхтінг- і дайвінг-клубів. Також у місті можна зайнятися риболовлею на професійному рівні з виходом у відкрите море і на аматорському - посидіти годинку-другу або до заходу з гіро, бугацей, кулурі й улюбленими напоями. І обов'язково в хорошій компанії. Для мега-активних у Салоніках маса чудових тренажерних залів.

Екскурсії

У Салоніках величезна кількість пам'яток і музеїв. Занудьгуєте, вирушайте на екскурсії в унікальні місця, наприклад, в скелі і монастирі Метеори (230 км) або відвідайте гарне місто, розташоване в самому серці басейну річки Алмопіа - Арідею (100 км). Це місце славиться своїми лікувальними джерелами.

Ще один напрямок для екскурсій - мальовниче місто Мецово (218 км) на висоті 1200 метрів над рівнем моря в грецькому регіоні Епір. Тут готують смачні сири в Греції. Крім цього не варто забувати про різні фестивалі і святкові заходи, які постійно проводяться в самих Салоніках і навколишніх містах. Слідкуйте за афішами та порталами з анонсами заходів.

Підписка на розсилку