Топ-5 місць на Пелопоннесі, які потрібно побачити

Греція є одним з найпопулярніших напрямків у туристів зі всього світу. Цю країну вибирають для відпочинку через м'який середземноморський клімат, дуже смачну національну кухню, величезну кількості пам'яток і кришталеві води трьох морів, що омивають Грецію (Іонічного, Середземноморського і Егейського). На території держави є і маса можливостей для активного відпочинку: гірськолижні курорти, жваві мегаполіси і острови з водними центрами.

Саме багатогранність Греції приваблює мільйони людей щорічно. Кожен її регіон є унікальним по-своєму. Але є місце, яке користується шаленою популярністю у самих греків. Це - півострів Пелопоннес. Сюди приїжджають відпочивати з сім'ями, друзями і з другою половинкою. Чому?

5 особливостей Пелопоннесу

1.      1100 км чистійших пляжів.

2.      Велика кількість цікавих визначних пам'яток.

3.      Безліч аутентичних сіл.

4.      Різноманіття готелів.

5.      Варіанти відпочинку на будь-який смак і бюджет. 

Зауважимо, що цей півострів найменше постраждав від набігів ворожих народів, які прагнули перетворити грецькі землі в свої колонії. Тому жителям Пелопоннесу вдалося максимально зберегти культуру і традиції Еллади на півострові.

А ще на Пелопоннес неймовірно красива природа: густі ліси з зеленими соснами; красиві пляжами з золотим піском; найчистіше повітря, багате цілющим йодом і морськими солями; і неймовірні світанки і заходи.

Серед усієї природної пишноти півострова на ньому є 5 місць, які неодмінно варто відвідати хоч би раз у житті кожного туриста:

  1. Калаврита – найвужча залізниця в світі. По ній курсує поїзд до станції Діакофто. Рекомендуємо придбати квиток в цьому напрямку для того, щоб в дорозі насолодитися неймовірними видами на ущелину, яка в деяких місцях звужується настільки, що здається, ніби до кам'яної стіни можна дотягнутися рукою. У містечку Діакофто варто прогулятися старовинними вуличками, до монастиря Мега-Спілео і спробувати страви місцевої кухні в одній із таверн.
  2. Стародавня Олімпія  місце, де проводилися відомі на весь світ Олімпійські ігри. Ці величні античні споруди і сьогодні наповнені духом суперництва і небувалою волею до перемоги. Неодмінно потрібно відвідати археологічний музей Олімпії, в колекцію якого входять тисячі унікальних експонатів. Поруч знаходиться і парк, в якому знаходяться кам'яні фігури головних героїв давньогрецьких міфів і легенд.
  3. Спарта знаходиться в самому центрі півострова Пелопоннес. Гуляючи по її руїнах, обов'язково підійдіть до пам'ятника царю Леоніду і поцікавтеся подвигом трьохсот спартанців. Ще загляньте в місто Містрас, яке знаходиться під захистом ЮНЕСКО. Тут ви побачите унікальну колекцію фресок.
  4. Коринфський 6-кілометровий канал являє собою штучну інженерну споруду, створену для з'єднання Егейського моря з Іонічним. Через нього побудовані три мости. На особливу увагу заслуговує унікальний вантовий міст Ріо-Антіріо, який є найдовшим на території Європи.
  5. Закінтос – острів, розташований прямо біля берегів Пелопоннесу. Він привертає увагу найчистішими пляжами (визнані одними з найкрасивіших у світі) і величезною кількістю пам'яток. На Закінтосі знаходиться найзнаменитіша красива бухта Навайа - візитна картка острова.

Підписка на розсилку