Уперше легендарні змагання IRONMAN 70.3 пройдуть у Греції

Місце дії – містечко Мессіні, розташований в південно-західній частині адміністративного округу Пелопоннес. Вибір випав на нього не випадково, адже саме тут в стародавні віки зародився олімпійський дух.

Спортсмени зі всього світу зберуться в Греції, щоб визначити, хто із них швидший і витривалий. Проект IRONMAN існує з 1978 року. Учасники гонки IRONMAN повинні без перерви пройти три етапи: марафонський забіг, заплив і трек на велосипеді. Під цим брендом щорічно проходять десятки змагань в різних містах світу.

Представник IRONMAN зазначив, що Греція в даний час є одним із найпопулярніших туристичних брендів, тому країна і була внесена в календар змагань. Крім цього щорічно на Балканському півострові збільшується кількість любителів марафону і спорту, тому IRONMAN 70.3 в Греції має бути зустрінутий із захватом.

Як будуть проходити змагання по тріатлону в Греції?

За відправну точку вибраний курорт Коста-Наваріно, який розташувався на південному заході півострова Пелопоннес. До найближчого міста Каламата можна дістатися тільки на літаку. До місця старту змагань учасники поїдуть на автобусі або таксі.

Тріатлон почнеться з запливу в Іонічному морі. Його води мають комфортну температуру -17° C - і кришталеву чистоту. Спортсменам доведеться пропливти майже два кілометри, а точніше 1,2 милі. Старт на пляжі Navarino Dunes.

Після подолання першого етапу потрібно пересісти на велосипед і проїхати на ньому 90,1 км (56 миль) по дорозі з асфальтовим покриттям. По дорозі можна буде милуватися оливковими гаями, сосновими лісами і морськими пейзажами. Фінальний етап - марафон. Спортсменам потрібно буде пробігти 21,1 км від курортного готелю Westin Resort Costa Navarino до пляжу Омеgа. Фініш - біля готелю The Romanos.

Особливості грецького IRONMAN:

●       Мальовничі пейзажі.

●       Чисте повітря.

●       Комфортна температура.

●       4500-літня історична і культурна спадщина регіону.

Учасники легендарних змагань зможуть не тільки випробувати себе на витривалість, але і познайомитися з неймовірною культурною спадщиною регіону. Наприклад, можна буде вирушити на екскурсію по поселеннях, які утворилися ще в епоху неоліту, подивитися стародавні храми і мікенські палаци.

Як стати учасником змагань по тріатлону?

Якщо ви хочете побачити Грецію і випробувати силу духу, то неодмінно потрібно зареєструватися на змаганнях по тріатлону. Зробити це можна на офіційному сайті заходу – ironman.com.

Підписка на розсилку