Грецька нерухомість користується високим попитом у громадян КНР

Кількість угод з купівлі об'єктів нерухомості з громадянами Китаю на території всієї Греції продовжує зростати. За словами генерального директора Juwai.com Керрі Лоу, «грецький бум», який був зафіксований за останні декілька років, нітрохи не збавляє обертів.

Китайські покупці сьогодні є дуже активними учасниками на ринку грецької нерухомості.

У минулому році інвестиції Китаю в закордонну нерухомість склали € 104.976.900.000 ($ 119,7 млрд). Згідно з очікуваннями директора Juwai.com, обсяг інвестицій в цьому році виросте на 3-8% в порівнянні з минулим. І на кінець 2018 року його буде не менше € 108.134.100.000 ($ 123,3 млрд).

Цілі китайський інвесторів

Багато громадян КНР набувають грецьку нерухомість з метою отримання «золотої візи», і, як наслідок, посвідки на проживання в зоні ЄС. Єдиною умовою для отримання «золотої візи» є розмір інвестицій в грецьку нерухомість в розмірі від € 250.000 ($ 284000).

У порівнянні з минулим роком інтерес китайців до грецької нерухомості збільшився в чотири рази. Він пов'язаний з демократичними цінами на будинки, квартири, котеджі, вілли, а також на об'єкти комерційного призначення в порівнянні з цінами на нерухомість в інших країнах Європейського Союзу.

Ще одна причина великого потоку покупців із Китайської Народної Республіки в Грецію пов'язана з ослабленням курсу юаня. Жителі Піднебесної, вкладаючи інвестиції в грецьку нерухомість, намагаються вивести капітал за межі країни.

Як греки працюють з китайцями

Підвищений попит з боку китайських громадян змусив багатьох грецьких агентів з нерухомості приділити їм особливу увагу. Багато ріелторів зустрічають клієнтів з Китаю безпосередньо в аеропорту і відразу доставляють на об'єкти, попередньо вибрані для огляду. Компанія Grekodom Development також працює з клієнтами з КНР і надає повний спектр послуг.

Підписка на розсилку