На Кіпрі призначений перший міністр туризму

Саввас Пердіос очолить вперше створене Міністерство туризму на Кіпрі. Разом із своєю командою він повинен розробити стратегію розвитку для однієї з основних галузей економіки півострова.

Солідний досвід роботи в туристичній галузі в якості керівника готелю, очевидно, став ключовим фактором для призначення Пердіоса першим міністром туризму.

Нове міністерство було створене з метою скасування Cyprus Tourism Organisation, яка останні 50 років контролювала галузь.

Реорганізація і кадрові перестановки стали результатом критики роботи Cyprus Tourism Organisation з боку ключових гравців туристичної галузі. На їхню думку, організація дуже повільно реагувала на світові тренди і впроваджувала їх.

Статистика і думки

Але все ж, не дивлячись на зауваження, туристична галузь на Кіпрі розвивалася. Доходи власників готелів протягом 2014-2018 років щорічно зростали. За перші дев'ять місяців минулого року вони заробили понад € 2.680.000.000. Для порівняння: за аналогічний період 2014 року дохід власників готелів склав усього € 1.690.000.000.

У теперішній час на долю галузі приходиться 22,3% валового внутрішнього продукту Кіпру. В 2019 році сектор, за прогнозами, отримає більш значну частку в економіці та виросте до 29% в 2028 році.

Однак деякі гравці туристичної галузі ставлять під сумнів ефективність і нового Міністерства. Їм доволі важко повірити, що воно буде значно швидше ухвалювати рішення, проводити політику і оперативно реагувати на зміну трендів на туристичному ринку.

Місцеве видання Financial Mirror підтримало критичну заяву на адресу нової організації. На думку кіпрської газети, проблема Міністерства туризму Кіпру полягає в тому, що воно зіштовхнеться з тими ж обмеженнями, що і інші державні інститути.

Підписка на розсилку