INSETE дослідив туристів, які відпочили в Греції

Інститут INSETE (Інститут Асоціації грецьких туристичних підприємств) провів дослідження, метою якого було виявлення профілю відпочивальників, які вибрали Грецію в 2016-2018 роках. Із загальної вибірки виключили туристів із КЮРМ (Республіка Македонія), кіпріотів і албанців. INSETE цікавив спосіб бронювання, наявність вищої освіти, вік, рівень доходів та інші характеристики.

Результати дослідження

Статистика

За результатами стало зрозуміло, що в 2018 році туристів, які провели хоча б добу на території, стало більше на 9,8%. 

Громадянство

Частіше всього на відпочинок приїжджали європейці: із ЄС було 20,500,000 туристів. Із неєвропейських країн в Грецію прилетіли тільки 2,600,000 людей.

Більше всього людей прибуло із Нідерландів: приріст порівняно з попереднім роком склав 24,1%. Чудові результати продемонстрували Німеччина і Сполучені Штати Америки: туристів стало більше на 17,8% і 12% відповідно.

В загальній складності із Німеччини, Великої Британії, Франції, Італії, Сполучених Штатів Америки і Нідерландів в Грецію приїхали 46,1% туристів від загальної кількості відпочивальників. Із Російської Федерації прибуло на 0,5% менше людей, ніж у попередні роки.

Причини

Основними причинами для відвідування Греції стали: конференції, конгреси, відпочинок, бізнес, багато хто приїжджав побачитися з рідними і друзями.

Вік

За віковою ознакою було визначено, що Греція є найбільш привабливою для людей 25-54 років. На цю групу в 2017 році прийшлося 64,8% від усіх відпочивальників, а в 2018 році – 64,6%.

Спосіб бронювання

Найбільш затребуваним варіантом є інтернет. Їм скористалися понад 73% туристів у 2017 році. Через рік їх стало більше - вже 79%. Решта туристів вирішили вдатися до послуг туристичних агентств.

Освіта

Дослідження показало, що більшість туристів закінчили університети. В 2018 році число людей із вищою освітою стало більше на 1,140,000 людей порівняно з попереднім роком.

Підписка на розсилку