Компанія GREKODOM візьме участь у виставці Second Home Expo - Ghent

15-17 лютого 2019 відбудеться виставка Second Home Expo Ghent. Вона пройде в Генті – в самому серці регіону Фландрії – в найбільшому в цьому регіоні виставковому центрі Flanders Expo. На виставці очікується понад 6500 відвідувачів. Крім голландської мови на Second Home Expo доступна також англійська або французька.

З кожним роком популярність заходу зростає. Якщо в 2015 році було зафіксовано 4843 відвідувачів, то в минулому році вже було 5516 людей. У 2016 році на виставці було понад 6 тисяч гостей.

Second Home Expo – провідна виставка з купівлі будинків для відпочинку в країнах Бенілюксу. В рамках виставки потенційні покупці можуть знайти всю необхідну інформацію про покупку нерухомості. За статистикою 42% відвідувачі заходу виражають бажання здійснити покупку протягом одного року.

Компанія GREKODOM також візьме участь у виставці Second Home Expo. Інформаційний стенд девелопера буде розташований на місці 412. Завантажити мапу розташування всіх учасників можна на офіційному сайті виставки www.secondhome-expo.com.

Спеціалісти компанії GREKODOM на виставці детально розкажуть про процес оформлення нерухомості в Греції і на Кіпрі, проінформують про останні новинки нерухомості на островах Корфу і Крит, про інвестиційні проекти в Афінах і Салоніках. Відвідувачі зможуть дізнатися і про величезний будівельний проект на території Північної Греції – Кріаріци. Житловий комплекс розташований у екологічно чистому районі на півострові Сітонія.

Запрошуємо всіх клієнтів і партнерів відвідати виставку! 

Оформити безкоштовний квиток на виставку>>

 

Підписка на розсилку