Кіпрські проекти обійшлися інвесторам у півмільярда євро

Нерухомість на Кіпрі привертає все більше іноземних інвесторів. Порівняно з іншими країнами ЄС вартість об'єктів житлової і комерційної нерухомості на острові набагато демократичніша. Большим мотиватором для інвесторів ще є програма, яка дозволяє отримати ППП (посвідку на постійне проживання) при купівлі об'єкта на певну суму.

Переваги від угод з нерухомістю на Кіпрі позитивно відображаються і на активах держави. Нещодавно на острові були підписані 35 великих контрактів. Взаєморозрахунки проводилися через Bank of Cyprus. Загальна сума по всіх фінансових операціях склала майже півмільярда євро. Гроші в кіпрську нерухомість вклали інвестори з 5 країн: Ізраїлю, Греції, Китайської Народної Республіки, Лівана і Російської Федерації.

У яких проектах беруть участь іноземні інвестори

Trilogy в Лімасолі – три багатоповерхових будівлі – найбільший об'єкт на розгляді інвесторів. Наразі для забудови готовий лише проект. Ділянка землі, на якій буде побудований Trilogy, тепер належить бізнесмену із Російської Федерації. Він придбав її за € 80 млн.

Інший росіянин став власником земельної ділянки в яскравому і мальовничому селі Пейя на узбережжі Середземного моря. Операція обійшлася інвестору в € 10 млн. У купівлі земельної ділянки був зацікавлений і інвестор з Лівану. Він придбав землю вже за € 40 млн. У мальовничому місці в Лімассолі. На цій території незабаром відкриється готель і з'являться кілька багатоквартирних будинків із усією необхідною інфраструктурою.

Грецька компанія Pangaia за € 12,5 млн придбала столичний готель Holiday Inn. Він розташований у самому центрі міста в оточенні історичних пам'яток, магазинів і ресторанів.

Ізраїльська Fatal націлена на придбання готових готелів. Вже завершені переговори про покупку одразу трьох об'єктів на суму в € 60 млн. У планах компанії реконструювати будівлі, щоб запустити нові готелі під іншими брендами.

Група китайських інвесторів вклала € 30 млн в земельну ділянку в Лімассолі. Це друге за величиною місто на острові. На думку інвесторів, Лімассол найкращим чином підходить для будівництва першого готелю міжнародного бренду Sofitel.

І це далеко не весь перелік угод, які були укладені останнім часом із іноземними інвесторами. Як інформує Bank of Cyprus, найближчим часом будуть підписано ще кілька договорів купівлі-продажу кіпрської нерухомості.

Підписка на розсилку