Як оформити інтер'єр в грецькому стилі?

Грецький стиль у оздобленні інтер'єрів дуже популярний. Головним чином, через переваги, які дозволяють корегувати простір і надавати йому особливу атмосферу. Грецький стиль функціональний. Світлі тони благотворно впливають на емоційну обстановку. Морська тематика асоціюється зі спогадами про море, піщані пляжі, оливки і вино. А відсутність розкоші та помпезності в дизайні роблять грецький стиль доступним.

Особливості інтер'єрних рішень в грецькому стилі:

1. Стіни

Варта переваги пастельна колірна гама. Вітається використання яскравих елементів, наприклад, лимонно-жовтих або вогненно-червоних вставок. Не потрібно ідеально вирівнювати стіни. Вони повинні мати шорстку поверхню. Не варто використовувати глянцеві фарби. Можна обклеїти стіни шпалерами з орнаментом із геометричних фігур. У грецькому інтер'єрі чудово виглядають фрески.

2. Стеля

Повинна бути матовою в пастельних тонах. Щоб підкреслити висоту стель, досить пофарбувати їх в однаковий зі стінами колір. Гармонійно виглядатиме розпис. Рельєфні зображення можна виліпити з гіпсу. Важливо пам'ятати про правило «коло в квадраті» і розміщувати масивну люстру чітко по центру.

3. Підлога

Головна умова для дотримання грецького стилю – ніяких килимів. Покриття створюють із керамічної плитки або керамограніту. В середині приміщення можна зробити підлогове панно з мозаїки. Якщо килим виключити не можна, то слід вибрати варіант із класичним грецьким орнаментом.

4. Меблі

Максимально просте виконання без надлишків. Ідеальні моделі з натурального дерева і бронзи з м'якою оббивкою. Можливе оздоблення під золото і срібло. 

5. Декор

Невеликі аксесуари і предмети декору є невід'ємною частиною інтер'єрів у грецькому стилі. Прикрасити кімнату можна вазами, статуетками, скульптурами, подушками і фіранками з грецьким орнаментом. Чудово виглядають колони і пілястри.

6. Колір

Для грецького стилю характерні природні і пастельні тони. Оптимальні: білий, блакитний, смарагдовий, коричневий, оливковий, лимонно-жовтий, сонячно-жовтий, зелено-блакитний кольори і їх відтінки. В орнаментах повинні проглядатися природні мотиви – виноград, троянди і геометричний малюнок.

Втілити мрію в грецькому стилі допоможуть спеціалісти компанії «GREKODOM DEVELOPMENT» – архітектори, інженери і дизайнери. В найкоротші терміни спеціалісти компанії зроблять все необхідне, щоб ви відчули себе в Греції, як вдома.

Підписка на розсилку