Греція – кращий круїзний напрямок у світі

Після успішного подолання економічної кризи Греція демонструє один успіх за іншим. Розморожені і активно ведуться проекти з будівництва доріг і важливих автомагістралей, туристична галузь демонструє стабільне зростання, а сама Греція визнана одним із кращих напрямків для відпочинку в світі. На міжнародній премії PATWA International Awards країна отримала нагороду Best Destination - Leisure. Міністр туризму Олена Кундура стала членом Ради директорів Середземноморського фонду туризму і удостоєна звання «Кращий міністр туризму».

Нові досягнення

Міжнародна асоціація морського туризму визнала Грецію кращим круїзним напрямком у світі. Новий титул Best destination (Port or country) країна отримала в рамках церемонії, яка відбулася в Лондоні в De Vere Grand Connaught Rooms.

Цей захід у туристичному середовищі називають «Оскаром круїзів». Офіційна назва церемонії - Wave Awards. Нагорода дуже цінна для Греції, оскільки останнім часом фахівцями різного рівня країни було докладено чимало зусиль для розвитку туристичної галузі та збільшення турпотоку.

Переможця на Wave Awards вибирали шляхом голосування. Відносно Греції фахівці в галузі морського туризму були одностайні. Визнання на міжнародному рівні більш ніж почесно, тому що Грецька республіка вперше виступила номінантом в цій категорії.

І ще одна перемога

Крім лідерства серед круїзних напрямків Греція вдруге посіла почесне друге місце в номінації «Улюблений круїзний напрямок у світі». Перемогу здобула острівна держава в східній частині Карибського моря - Барбадос.

Нагороди на церемонії Wave Awards були вручені Еммі Анагностопулу. Вона представляє інтереси Greek National Tourism Organization (Грецької туристичної організації) на території Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії.

Стимул для розвитку

У Міністерстві туризму Греції з'явиться новий напрямок, що відповідає за розвиток круїзного сектора. Можна з упевненістю сказати, що фахівці галузі докладуть максимум зусиль, щоб забезпечити його динамічне зростання.

Круїзна компанія Celestyal Cruises вже поінформувала про додавання нових маршрутів грецьких круїзів із 2020 року. Зараз компанія веде підготовку до Посідонійського морського туристичного форуму, на якому планує зміцнити своє звання головного грецького круїзного фахівця в світі. Нові круїзні напрямки будуть озвучені після форуму.

Керівники компанії пишаються тим, що можуть вносити величезний внесок у національну економіку, підтримувати ініціативи Міністерства туризму Греції і сприяти високим досягненням країни в туристичному секторі.

Підписка на розсилку