Компанія Grekodom візьме участь у виставці ATHENS REAL ESTATE EXPO 2019 (AREXPO)

Захід проходитиме з 7 по 9 червня. Місцем проведення вибриний виставковий центр HELEXPO MAROUSSI. Знайти представників компанії можан біля стенда В28.

AREXPO – це перша виставка в Греції, присвячена нерухомості. Раніше аналогічні заходи в країні не проводилися. Крім потенційних покупців, виставка адресована тим, у кого є необхідність в бізнес-партнерстві, і тим, хто хоче бути в курсі актуальних тенденцій і подій в секторі нерухомості. Для гравців ринку нерухомості AREXPO – унікальний майданчик для розширення ділових контактів.

В ATHENS REAL ESTATE EXPO 2019 візьмуть участь досвідчені спеціалісти із різних галузей: нерухомості, інвестицій, страхування і будівництва. Також виставку відвідають інвестори із Греції та інших країн. Спеціалісти виступлять на конференції в рамках заходу і розкажуть про тенденції ринку.

Відвідувачі зможуть дізнатися про будівництво житлової і нежитлової нерухомості в країні, програму «Золота віза», отримати професіональні консультації віднросно продажів нерухомості і керування нею, дізнатися про можливості інвестування в об'єкти нерухомості.

5 причин відвідати виставку AREXPO

  1. Понад 50 учасників, серед яких провідні представники галузі нерухомості.
  2. Можливість отримати кваліфікаційну консультацію.
  3. Можливість першим дізнатися про нові об'єкти і терміни завершення їхнього будівництва.
  4. Можливість украсти вигідний договір, який в майбутньому принесе гарні дивіденди.
  5. Безкоштовні семінари на актуальні теми: «Золоті візи», «Еволюція ринку туристичної нерухомості», «Зміни в податках на нерухомість», «Неупереджена статистика ринку житла».

На офіційному сайті заходу www.arexpo.gr можна пройти попередню реєстрацію.

Як дістатися до виставки?

Виставковий комплекс HELEXPO MAROUSSI знаходиться за адресою: проспект Кіфіссії, 39, в районі Маруссі. До нього легко дістатися на автомобілі або на громадському транспорті - автобусом X93 до зупинки «Кіфісія» або на трамваї № 1, що іде за маршрутом «Пірей-Кіфісія». Доїхати до місця проведення виставки можна і на приміських поїздах до станції «Кіфісія». Міжнародний аеропорт "Елефтеріос Венізелос" знаходиться всього в 25 км від комплексу.

Підписка на розсилку