Дайвінг в Греції

Дайвінгом захоплюються мільйони людей по всьому світу. Особливою популярністю серед любителів підводного плавання користується Греція. Її вибирають за кришталево чисті води і багатий підводний світ: мешканці моря, печери, водорості, корали і уламки стародавніх кораблів.

З чого почати

Найкраще рішення – звернутися в спеціалізований центр і знайти інструктора. Там же можна записатися на навчальні курси, орендувати спорядження і знайти людей для групового занурення. Після підводного плавання можна вирушити на захоплюючу екскурсію на яхті або моторному човні. Морські прогулянки також організують в дайвінг-центрах.

Обмеження

Для любителів підводного плавання є деякі обмеження в Греції. Під забороною знаходяться місця, які мають історичне значення. Наприклад, ділянки морського дна з виявленими на них артефактами. Їх закривають для дайвінгу до офіційного дозволу. На думку міністерства туризму, дайвери можуть завдати непоправної шкоди найціннішим експонатам. Але політика держави, орієнтована на збільшення турпотоку, може сприяти відкриттю багатьох місць для підводного плавання.

Підводне полювання

У Грецію багато хто приїжджає і за підводним полюванням. Її можна поєднати з дайвінгом. Різниця в тому, що на полювання потрібна ліцензія міжнародного зразка. Без неї полювання вважається незаконним. Отримати дозвіл не складно - документ доступний для покупки в будь-якому дайвінг-центрі. Консультацію про організацію підводного полювання дадуть і турцентрах по всій країні.

Найбільш цікаві для дайвінгу місця

·         Ущелина Самарья на Криті

Найпопулярнішим у дайверів є острів Крит і особливо його західне узбережжя. Головний інтерес викликає ущелина Самарья, що йде під воду. Тут дайвери любуються закрученими скелями і рифами неймовірної краси, а також дуже рідкісними видами риб.

·         «Цвинтар» якорів на Кіпрі

Любителі підводного плавання на глибині завжди хочуть побачити щось незвичне. У пошуках цікавинок багато хто вирушає до північного узбережжя Кіпру. Тут знаходиться відомий «цвинтар» якорів.

·         Вулкан на Санторіні

Вулканічний острів Санторіна приваблює дайверів, які хочуть побачити не тільки неповторний підводний світ, але і підводний вулкан. Декому пощастить іноді спостерігати навіть невелике виверження під водою.

Підписка на розсилку