Грецький ринок нерухомості і туризму приваблює інвесторів

Ринок нерухомості Греції став розвиватися ще стрімкіше на тлі збільшення турпотоку*. Забудовники і агентства нерухомості активно пропонують інвесторам участь в великих проектах із високою прибутковістю. За даними опитування міжнародних брокерів, в першій половині 2019 року Греція посідала 7-е місце серед 10 найбільших європейських країн привабливих для інвесторів. Позитивну тенденцію озвучив генеральний секретар з питань політики в галузі туризму Георгіос Ціаллас на минулій паризькій конференції.

Головні акценти конференції

Організатори конференції «Можливості інвестицій в грецьку нерухомість: вдалий момент» в Парижі - греко-французька торгово-промислова палата та Enterprise Greece. У ній взяли участь професіонали в сфері нерухомості з усього світу. У своєму виступі Георгіос Ціаллас виділив особливо важливі моменти.

Законодавство

Ухвалений торік закон про особливі положення в туризмі зіграв величезну роль у розвитку галузі. На думку секретаря, зміни сприяли зростанню інвестицій в яхтинг, охорону здоров'я і велнес, спортивний і корпоративний туризм - MICE. Він являє собою область ділового туризму, суть якої полягає в організації та проведенні різних конференцій, симпозіумів, конгресів, виставок та інших заходів.

Інфраструктура

Позитивно на розвиток галузі впливає і масова реконструкція інфраструктури країни. У Греції будуються нові автомагістралі, а старі ремонтуються, відкриваються величезні готельно-розважальні комплекси, забудовуються котеджні селища, оновлюється міський транспорт.

Результати роботи Мінтуризму

Підвищення інтересу інвесторів до Греції було одним із головних завдань для міністерства туризму. Фахівцями відомства було вжито заходів для розширення туристичного сезону: створили висококласні туристичні проекти, доступні цілий рік. Як результат знизився рівень безробіття, приплив туристів постійно зростає, і поліпшується стан економіки країни.

Глобальний рівень

В даний час міністерство туризму продовжує свою рекламну кампанію, представляючи можливості держави в сфері нерухомості і туризму на заходах і конференціях по всьому світу. В рамках конференції в Парижі секретар з питань політики в галузі туризму Греції провів зустрічі з керівниками великих світових компаній, інвесторами та іншими зацікавленими особами.

* За період 2015-2018 років в грецькому туризмі відзначений 38% зростання. Постійні поліпшення законодавства і інфраструктурна динаміка роблять Грецію більш привабливою для нових інвестиційних проектів в сфері туризму.

Підписка на розсилку