Афіни і Салоніки чекають великі перетворення

Новий прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс поінформував парламент про запуск п'яти великих проектів, розроблених для Афін і Салонік. Ці проекти дозволять змінити зовнішній вигляд історичних пам'яток і цілих житлових кварталів.

Перетворення Салонік і Афін Кіріакос Міцотакіс вважає одним із важливих завдань своєї команди. Реновації необхідні місцевим жителям і відповідають національним інтересам. Реалізація проектів внесе вагомий внесок у розвиток держави: з'являться нові робочі місця, і буде локально поліпшене життя людей.

Проекти нового уряду

№1

В'язниця в Корідаллосі

Тюремний комплекс у західному передмісті Афін, за задумом нового прем'єр-міністра, повинен бути перенесений за місто. Те місце, де він знаходиться зараз, більше підходить для створення розважальної зони. Згідно з проектом, в'язниця буде знесена. На її місці побудують природний оазис, спортивні та культурні об'єкти.

№2

Археологічний музей

Національний археологічний музей буде розширено за рахунок об'єднання з Політехнічним університетом «Мецовіо». Злиття дасть поштовх для більш активного розвитку району Екзархії. Фінансування проекту повністю взяв на себе Фонд Ставроса Ніархоса. Об'єднання і розширення буде завершено зовсім скоро.

№3

Королівський маєток у Татой

Спорудження в 15 кілометрах на північ від Афін вирішено перетворити з літньої резиденції королів в агропродовольчій підрозділ з реконструкцією ландшафту. Також на території резиденції заплановано будівництво готелю і музею. Об'єкт буде відкритий для відвідувань.

№4

Міжнародний інноваційний центр

Новий уряд розробив проект зі створення Міжнародного інноваційного центру в Керацині на місці заводу з виробництва добрив. Найближчим часом підприємство буде закрито.

№5

Інтерактивний парк

Виставковий комплекс у Салоніках площею 180.000 кв.м теж чекають зміни. Всі його 17 павільйонів і 2 сучасних зали для конференцій будуть перетворені в інтерактивний парк.

Підписка на розсилку