Іпотека на Кіпрі – легкий шлях до мрії!

Мрієте мати свій будинок або квартиру з видом на гори або море? Хочете, щоб ваші діти росли в комфортних кліматичних і екологічних умовах? Рекомендуємо придивитися до нерухомості на Кіпрі. Свіжий бонус для потенційних власників - більш лояльні умови оформлення іпотечного кредиту.

Основні умови отримання кредиту 

Іпотечний кредит оформляється кіпрськими банками під заставу, в якості якого виступає сама нерухомість, що купується. Якщо в якийсь момент ви не зможете виплачувати кредит, то банк має право забрати куплений об'єкт – квартиру або будинок.

!

Отримати іпотечний кредит у кіпрському банку може тільки той, хто документально підтвердив свою платоспроможність. Список документів для укладення кредитного договору в кожному банку може відрізнятися.

Ставки при іпотечному кредитуванні

Банки пропонують кілька ставок для іпотечного кредитування – позичальнику надається можливість вибору. Ставки можуть залежати від внутрішніх індексів фінустанови або визначаються відповідно до індексу EURIBOR.

!

При укладанні договору важливо уточнити, як буде проводитися перерахунок ставки - кожні півроку або деякий час вона буде фіксованою.

Перший внесок і термін кредитування

Для оформлення іпотеки важливо мати суму, щоб одразу оплатити до 40% від повної вартості будинку або квартири. Це буде перший внесок. Іпотечний кредит оформляється на суму, що залишилася. У деяких випадках він може покрити 70% від ціни об'єкта.

Взяту в кредит суму, потрібно буде повернути банку з відсотками протягом мінімум 10 років. Можна оформити договір і на більший термін. Максимальний період визначається для кожного клієнта індивідуально. Наприклад, якщо позичальникові 40 років, максимальний термін кредиту складе 25 років (65 років - 40). При достроковому погашенні кредиту можливо буде потрібно виплатити штраф.

!

Уточніть, в якій валюті необхідний кредит, оскільки на Кіпрі найчастіше іпотека оформляється в євро. Але за домовленістю кредитна угода може бути і в доларах.

Розстрочка від забудовника

Якщо з яких-небудь причин ви не хочете або не можете оформити кредит у банку, можна домовитися про розстрочку із забудовником. Ця процедура набагато простіше. Але виплатити всю вартість нерухомості потрібно буде протягом 24 місяців на відміну від банку, який надає іпотеку на 10 і більше років. Умови і можливість надання розстрочки обговорюються індивідуально по кожному конкретному об'єкту.

Підписка на розсилку