Ізраїльські компанії активно інвестують у нерухомості в Греції

Інвестори з Ізраїлю почали активно скуповувати нерухомість в Греції. У числі активних - компанія, яка працює в галузі короткострокового лізингу. Зовсім недавно вона придбала 115 об'єктів нерухомості в Греції. Приблизно п'ята частина з них розташована в Афінах. Решта 80% перебувають на островах і на найпопулярніших курортах.

Угоди Golden Horizon

Відповідно до джерел, покупка обійшлася покупцям з Ізраїлю в € 10 мільйонів. Операцію уклали два місяці тому. Нерухомість була викуплена безпосередньо у банку, якому вона належала. Не виключено, що це було конфісковане у боржників за кредитами майно, яке фінансовій установі потрібно було швидше реалізувати, щоб покрити збитки. Саме з тієї причини продаж була оптовою, а вартість 115 об'єктів нерухомості - демократична.

Покупцем був інвестиційний фонд Golden Horizon, який націлений на розширення своєї присутності в Греції. Нещодавно, наприклад, він зробив іншу угоду, вартістю € 12 мільйонів. У власність інвестора перейшло приміщення в Палео Фаліро площею 4500 кв.м, яке належало Піреус Банку.

Zoia й інші інвестори

Раніше в цьому році інша ізраїльська фірма, що представляє інтереси групи інвесторів, придбала будівлю в центрі грецької столиці у Ethniki Insurance за € 5 мільйонів. Ще один ізраїльський фонд - Zoia - активно скуповує нерухомість в Греції на житловому і офісному ринку. Зараз під його управлінням перебуває 19 будинків в Афінах. В даний час портфель компанії перевищує € 2 мільярди - це приблизно 20000 об'єктів нерухомості по всьому світу.

Діалог Греції та Ізраїлю

Інтерес Ізраїлю до грецької нерухомості продовжує зростати стрімкими темпами. Навіть була проведена конференція для бізнесменів, агентів з нерухомості, постачальників будівельних матеріалів та експертів з правових питань з двох країн, щоб обговорити питання покупки, продажу та реконструкції нерухомості в грецьких містах. Організаторами заходу виступили торговельно-промислові палати двох країн.

Юридичні фірми в двох країнах ініціюють співпрацю, щоб продавцям і покупцям нерухомості було простіше укладати угоди. Наприклад, недавно відбулося об'єднання грецької фірми Machas&Partners і ізраїльської компанії Firon&Co. Тепер вони працюють спільно. Їх спеціалізоване агентство надає допомогу в питаннях покупки і продажу нерухомості. Вони підтримують іноземних інвесторів, які бажають придбати об'єкти на грецькому ринку житлової та офісної нерухомості.

Підписка на розсилку