6 причин організувати весілля в Греції

Щоб весільна урочистість вийшла незабутньою, потрібно вибрати най-найкраще місце і країну. Не гадайте і не шукайте - це Греція. Вона вже багато років є фаворитом у закоханих пар. І ось чому.

Мальовничі пейзажі

Для проведення весілля в Греції можна вибрати будь-який пейзаж - біля підніжжя гори, на тлі лісу, на березі. Можна відсвяткувати одруження на одному острові або на материковій частині, а медовий місяць провести на іншому острові. Варіантів - безліч, і всі вони прекрасні.

Чудова кухня

Грецька кухня - це мозаїка смачних страв, приготовлених із любов'ю зі свіжих і екологічно чистих інгредієнтів. Весільний бенкет можна організувати з великим національним меню з морепродуктами, м'ясом, фруктами, овочами і різноманітною випічкою. Особливу увагу варто приділити широкому асортименту грецьких вин.

Лазурне море

Закохані з усього світу приїжджають до Греції, щоб обмінятися обручками і сказати заповітні слова на тлі морського пейзажу. Для красивої церемонії можна вибрати пляж або готель із видом на море. Зовсім незвичайне весілля можна замовити на острові Алонісос - тут проводиться унікальна церемонія одруження в воді. Там же можна організувати підводні парубоцьку вечірку або дівич-вечір. Незважаючи на відсутність коктейлів і танців вечірки будуть такими, що запам'ятовуються.

У декораціях фільму

Фільм Mamma Mia за мотивами однойменного мюзиклу приніс славу не тільки авторам і акторам, а й грецькому острову Скопелос, де відбувалися зйомки. Величезна кількість пар із усього світу організовують урочистість у стилі Mamma Mia і в тих же локаціях. У затишній каплиці Агіос Іоанна всі охочі можуть прожити хвилини щастя, а потім заспівати і станцювати під улюблені пісні гурту ABBA.

Без перешкод

Якщо молоді не є православними, то організувати офіційне одруження можна в мерії. В цьому випадку приналежність до релігії не грає ролі. Церковне таїнство в грецьких церквах є тільки православним. А свідоцтво про шлюб, видане в мерії будь-якого населеного пункту Греції, дійсне в усьому світі.

Бюджет і бонус

У Греції можна організувати будь-яку церемонію - і цілком бюджетну, і розкішну на сотні гостей. Готелі та комплекси готелів пропонують широкі можливості для проведення урочистостей та відпочинку гостей. І ще один приємний бонус поїздки в Грецію - ні молодим, ні запрошеним не потрібно робити спеціальні щеплення. Менше клопоту - більше комфорту.

Підписка на розсилку