Fraport Greece планує модернізувати аеропорт Македонії

Компанія Fraport Greece розглядає можливість додаткових капіталовкладень в аеропорт Македонії в Салоніках. Вони не є обов'язковими і являють собою особисту ініціативу керуючої компанії. Німецько-грецький консорціум, під керівництвом якого 14 регіональних аеропортів, завершив велику частину первісної інвестиційної програми в розмірі € 450 млн.

План модернізації аеропорту

В ході презентації логістичного центру, який буде функціонувати в аеропорту Македонія, виконавчий директор Fraport Greece Олександр Зінелл повідомив, що поряд із аеропортом є ще порожня ділянка, яку можна використати під забудову.

За попередніми даними, ця територія розглядається як майданчик для будівництва торговельного комплексу, додаткових логістичних центрів і готелю. Керівництво аеропорту Македонії бере приклад з готелю Sofitel, розташованого поруч із міжнародним аеропортом Афін. Топ-менеджери вважають, що готель забезпечить додатковий пасажиропотік.

Нещодавно DHL Express Hellas і Fraport Greece підписали 10-річний контракт про співпрацю в аеропорту Македонія. Відповідно до цієї угоди DHL Express зробить найбільші інвестиції в північній Греції, а саме - побудує новий розподільний центр. На реалізацію проекту вже виділено бюджет у розмірі понад € 7 мільйонів.

Греція робить ставку на туристичну галузь, тому приділяється максимальна увага удосконаленню інфраструктури. Особливо багато фінансових коштів вкладається в аеропорти, оскільки саме з них починається зручність гостей Греції.

Підписка на розсилку