Будівництво комплексу Bomo Nikiti Apartments в Греції йде за графіком

Триває будівництво в Греції комплексу Bomo Nikiti Apartments. Це один із найбільш інноваційних проєктів у галузі нерухомості, реалізованих останнім часом.

Комплекс Bomo Nikiti Apartments містить в собі 38 апартаментів, які розташувалися на морському курорті - в популярному туристичному селищі Нікіті на півострові Сітонія, Халкідіки. Проєкт складається з трьох окремих корпусів з апартаментами різної площі та планування.

Bomo Nikiti Apartments відрізняється грамотно продуманою аж до деталей інфраструктурою. Тут буде дитячий ігровий майданчик, басейн і зона відпочинку. Інтер'єр апартаментів оформлений у нейтральних світлих тонах, відрізняється ергономічним плануванням. При будівництві апартаментів і внутрішній обробці приміщень застосовуються найякісніші матеріали. Повна відповідність до найсуворіших європейських стандартів!

Реалізацію цього амбітного проєкту взяла на себе компанія Grekodom Development Mouzenidis Group в тандемі з інвестиційною будівельною компанією Bomo Residence. Відзначається, що старт будівництву було дано 15 березня поточного року, коли почалися земляні роботи. Перешкодити зведення об'єкта не змогла навіть пандемія коронавірусу.

Незважаючи на карантин, який збігся з активною фазою будівництва, роботи не зупинялися. Більш того, вони тривали в прискореному темпі. Завдяки цьому в найкоротші терміни були завершені бетонні роботи зі зведення каркаса всіх трьох будівель комплексу (Α, Β, Γ). Вже дано старт бетонних робіт із благоустрою території, зокрема, з будівництва басейну і роботи по підготовці до прокладання комунікацій.

Повністю зведені зовнішні і внутрішні стіни в будинках Β і Г. Тут вже ведуться інженерно-комунікаційні роботи: установка кондиціонерів, проведення електрики. У будівлі Г будівельники приступили до покрівельних робіт.

Вже у вересні планується почати гідроізоляційні роботи, а в найближчій перспективі - укладання зовнішньої плитки. Для цих цілей обрані найякісніші матеріали - італійської фірми Kerama-Marazzi! Плитка вже завезена на будівельний майданчик і чекає своєї черги.

Будівництво йде з дотриманням термінів, за графіком. Здача проєкту намічена на кінець травня 2021 року. Придбання апартаментів в цьому комплексі - прекрасний вибір як для інвестицій, так і для постійного проживання. Нерухомість на продаж в Греції завжди користується великим попитом.

Інвестиції в нерухомість Греції - сьогодні одні з найбільш привабливих і перспективних вкладень. Компанія Grekodom Development надає повний комплекс професійних послуг із будівництва нерухомості в Греції: від підготовки і проєктування до безпосередньо зведення будівель і споруд.

Візуалізація проєкту

Підписка на розсилку