Найбільш привабливі регіони Кіпру для інвестицій в нерухомість

Кіпр  третій за площею острів у Середземному морі, загальне населення якого становить близько 1 мільйона чоловік. Серед них по всьому острову налічується від 30 до 50 тисяч російськомовних постійних жителів. Любов туристів та іммігрантів острів завоював м'яким кліматом, чистими пляжами з білим піском і прозорою водою, а також безпекою і комфортом.

Факти про Кіпр:

Економіка

- З 2008 року Кіпр вступив до Єврозону, що замінило кіпрський фунт на євро.

- По ВВП на душу населення острів наздогнав Італію.

- Країна є членом ООН, Ради Європи та багатьох інших міжнародних організацій.

Рівень життя

- Ні будинків престарілих, дитячих будинків, жебраків і безпритульних.

- Майже всі кіпріоти розмовляють англійською мовою, а багато і на російській.

- За скромними підрахунками, на 1000 жителів припадає 750 автомобілів - це лідируюче співвідношення в світі.

Освіта

- На острові одна з кращих систем середньої освіти в усьому Середземномор'ї.

- Вища освіта побудована за британською моделлю, але при цьому набагато дешевше, ніж у Великій Британії.

- У країні 9 вищих освітніх установ: 3 державних і 6 приватних.

Клімат і екологія

- У середньому на Кіпрі 320 сонячних днів, а в морі можна купатися навіть у листопаді.

- Взимку в горах досить снігу для катання на лижах.

- Відсутні великі промислові підприємства, що забруднюють екологію.

Розваги і визначні пам'ятки

- Все місто Пафос повністю є ​​об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

- Понад 55 пляжів республіки нагороджені фондом екологічної освіти «Блакитний прапор» за повне дотримання екологічних вимог.

- На острові кожен знайде розвагу: водний активний відпочинок, гольф, кінні прогулянки, стрибки з висоти, велоспорт, теніс, лижний спорт, морські круїзи, культурний відпочинок, програми оздоровлення, екскурсії та багато іншого.

Високий рівень життя на Кіпрі приваблює не тільки велику кількість туристів та іммігрантів, але і вкладників, що бажають вигідно вкласти свої гроші. Цілі у передбачуваних інвестицій можуть бути різними: можна розглядати покупку квартири для власного проживання під час відпочинку на острові, а решту часу здавати в оренду в якості пасивного доходу. Або, як варіант, придбати комерційну нерухомість та студентські апартаменти.

Найпривабливішими регіонами Кіпру для інвестицій в нерухомість є великі міста: Лімассол, Пафос, Ларнака, Нікосія, Фамагуста.

Лімасол

Це не тільки найбільше місто на узбережжі, але також туристичний центр, ділова столиця, портове місто і місто-курорт. У зв'язку з цим, ціни в місті і на нерухомість трохи вище, ніж в інших частинах країни.

У висотках Лімасола можна знайти і елітні апартаменти, які залучають інвесторів з усього світу. Щорічно в місті відбувається рекордне число угод за мірками Кіпру. Так, незважаючи на 31% падіння в порівнянні з 2019 роком, в першому кварталі 2020 було укладено 548 договорів купівлі-продажу.

Пропозиції в Лімасолі:

Квартира 112 кв.м
Квартира 108 кв.м
Квартира 80 кв.м

Пафос

Найбільш відвідуване місто Кіпру. Ринок нерухомості в Пафосі може похвалитися пропозиціями під будь-який бюджет. Купити можна як віллу на березі моря, так і недорогі апартаменти. На прибутковості місцевої нерухомості позитивно позначаються розташовані поблизу міста міжнародний аеропорт, національний парк і кращий гольф-курорт Європи.

Цього року Пафос обігнав Лімасол за кількістю угод із нерухомістю, укладених іноземцями. При тому, що всього за перші три місяці 2020 року було куплено 261 об'єкт, негромадянами ЄС було придбано 92 з них (на відміну від 86 в Лімасолі).

Пропозиції в Пафосі:

Вілла 300 кв.м
Вілла 116 кв.м
Вілла 250 кв.м

Ларнака

Третє за величиною місто на Кіпрі, діловий та курортний центр. Купити квартиру або будь-яку іншу нерухомість в цьому місті - чудове вкладення. У південній частині Ларнаки розташований популярний пляж Маккензі, міжнародний аеропорт і соляне озеро. А неподалік від міста - перший на Кіпрі британський університет UCLan Cyprus і приватна англійська школа American Academy.

Ринок нерухомості Ларнаки можна порівнювати з Пафосом і Лімасолом, він складається в основному з апартаментів і об'єктів готельного бізнесу. Вибір елітного житла невеликий, але має потенціал, завдяки будівництву нового порту з готелями, ресторанами і торговельними центрами.

Пропозиції в Ларнаці:

Вілла 182 кв.м
Квартира 99 кв.м
Квартира 97 кв.м

Нікосія

Столиця і адміністративний центр, де розташовані уряд та інші державні органи, знаходиться далеко від пляжів, тому не настільки популярний серед туристів та інвесторів.

Незважаючи на це, столиця є освітнім центром країни, що дозволяє зробити ставку на комерційну нерухомість, апартаменти для студентів і квартири для здачі в оренду.

Пропозиції в Нікосії:

Квартира 166 кв.м
Квартира 76 кв.м
Квартира 127 кв.м

Фамагуста

Хоч температура води взимку коливається в районі 15-17° C, а місцеві пляжі та інфраструктура приємні туристам, Фамагуста вважається сезонним курортом. Тому покупку нерухомості в цьому районі можна розглянути для літнього відпочинку або здачі в оренду на короткий термін протягом року.

Пропозиції в Фамагусті:

Вілла 178 кв.м
Вілла 150 кв.м
Вілла 168 кв.м

В цілому, 2020 рік дав зрозуміти людству, що робочі процеси можна здійснювати онлайн з будь-якої точки планети. Після налагодження ситуації в світі очікується великий інтерес до подорожей та купівлі нерухомості за кордоном. Теплий, красивий і сонячний Кіпр безсумнівно буде користуватися як інвестиційним попитом у вигляді покупки нерухомості на острові, так і туристичним.

Підписка на розсилку