Volkswagen незабаром захопить цілий грецький острів

Греція та виробник автомобілів із Німеччини стали партнерами з впровадження екологічного туризму в країні. План полягає в тому, щоб перевести острів Астипалея на електромобілі.

Астипалея - острів майбутнього

Незважаючи на утопічний характер такої заяви, влада Греції вже розробила цілком конкретний план. Як локації впровадження екологічно чистих технологій вибрали острівну Астипалею, а за технічну частину відповідає німецький автоконцерн Volkswagen. 4 листопада був підписаний меморандум.

Грецький прем'єр-міністр Кіріакос Міцотакіс із цієї нагоди зазначив, що «проєкт амбітний», а заступник міністра закордонних справ Греції Константінос Франгоянніс розповів, що уряд хоче «поліпшити повсякденне життя жителів острова» таким чином.

Президент Volkswagen Херберт Дис підкреслив, що цей проєкт єдиний в своєму роді, і через пару років ми побачимо, як буде виглядати найближче майбутнє на прикладі острова Астипалея.

Спільними зусиллями

На острові проживає близько 1300 осіб, і приблизно стільки ж з них їздять на автомобілях з двигуном внутрішнього згоряння. Судячи з усього, передбачається замінити їх 1000 моделей електромобілів ID.3 від Volkswagen. За ідеєю Херберта Діса саме ця модель повинна стати новим «народним електромобілем» разом із позашляховиком ID.4.

Не виключено, що концерн Volkswagen AG дасть острівним жителям шанс купувати авто зі знижкою. Перший етап проєкту обійдеться приблизно в 3 млн євро, з часом вкладення повинні вирости до 10 млн євро. Гроші підуть в тому числі і на будівництво зарядної інфраструктури по всьому острову.

Паралельно грецька влада планує давати дотації в розмірі 12 тис.євро на покупку електромобілів. Вкладення з боку держави повинні скласти приблизно ті ж 10 млн.євро.

Електромобілі для кожного

Електроавто будуть використовувати не тільки жителі, а й острівний автопрокат. У тому числі планується налагодити прокат електросамокатів і електроскутерів фірми SEAT (дочірня компанія Volkswagen). На цьому впровадження не закінчуються. Екологічними авто з часом стануть користуватися поліцейські і парамедики.

Острів Астипалея стане полем для експериментів не тільки для компанії Volkswagen, але і для самої Греції. Концерн отримає свою частку реклами, а грецький уряд заявить себе піонерами екологічного туризму.

@Volkswagen AG

Підписка на розсилку