Греція - світовий напрямок для магнатів

Завдяки новій законодавчій базі, ухваленій парламентом Греції 17.02.21, Греція закликає магнатів до інституціоналізації створення «спеціалізованих компаній з управління сімейним майном», відомих у всьому світі як «сімейні офіси».

Сімейні офіси успішно працюють протягом десятиліть у всьому світі, і, принаймні, половина з них розміщена на Старому континенті, першопрохідцями є Швейцарія та Велика Британія. Основна мета діяльності цих компаній - управління добробутом, інвестиціями, податкове планування, а також будь-які інші потреби майнового та іншого характеру власності багатих сімей.

Інституціоналізація та створення сімейних офісів в Греції з наданням цим компаніям особливо сприятливого податкового режиму, є частиною більш широкої реформи оподаткування, спрямованої на приплив іноземного капіталу.

Зовсім недавно той самий уряд запровадив закон про статус «Нерезидента» ("non dom"), спеціального закону для іноземних пенсіонерів з єдиною податковою ставкою 7% від загального доходу, в той час як третій закон пропонував «цифровим кочівникам» облаштуватися в Греції, знижуючи наполовину їх податкові зобов'язання.

Джерело: www.forbes.com

Підписка на розсилку