Grekodom Development візьме участь в проєкті Еллініко

Компанія Grekodom Development A.E, спираючись на багаторічний досвід роботи в сфері продажу та будівництва нерухомості в Греції і на Кіпрі, рада повідомити своїм клієнтам і партнерам, що компанія внесе свій вклад в найбільший інвестиційний проєкт Еллініко в Афінах.

Мегапроєкт Еллініко відкриває можливості для багатьох інвесторів як великих, так і приватних. Компанія Grekodom Development не стане винятком. Спільно з партнерами компанія візьме участь у такому масштабному проєкті. У наших клієнтів з'явиться можливість вигідно придбати дохідну нерухомість або почати своє будівництво в цьому великому проєкті. Інвестувати в Еллініко - не тільки унікальна можливість, але і перспективне вкладення коштів в майбутнє. Метою проєкту є повна перебудова колишнього столичного аеропорту Еллініко, площею 6 200 000 квадратних метрів, який стане найбільшою приватною інвестицією в Греції. Для країни проєкт дійсно має велике символічне і економічне значення. Це говорить про те, що Греція залишає позаду 10-річну економічну криза і рецесію. Еллініко символізує початок нової ери. Реконструкція району забезпечить роботою 10 000 людей. По завершенні буде створено 70 000 робочих місць.

 

Еллініко, безсумнівно, є одним з найбільш обговорюваних проєктів у Греції в останні роки, оскільки в районі колишнього аеропорту ведуться роботи на суму в кілька мільярдів євро. Інвестиції включають в себе: житлову забудову, готельні комплекси, комерційну нерухомість, сімейні розважальні заклади, музеї, культурні центри, оздоровчі центри, спортивні споруди і зони відпочинку, бізнес-парк освіти, досліджень та підприємництва, а також повну конфігурацію вже існуючої пристані для яхт . Інвестиції включають і модернізацію всього узбережжя, що разом з парком стане найбільшою окрасою проєкту.

 

Цей проєкт є найбільшим в Європі вкладенням коштів у розвиток інфраструктури міста, спрямованим на вливання нових інвестицій і застосування їх в областях туризму, культури, підприємництва, інновацій та навколишнього середовища. Такі великі інвестиції, як очікується, вплинуть не тільки на регіон Аттика, але і вплинуть на всю країну.

Крім того, очікується, що реконструкція Еллініко внесе свій вклад в розвиток міста Афіни в якості одного з важливих туристичних напрямків у всьому світі, оскільки проєкт передбачає створення нових житлових приміщень, архітектурних пам'яток, а також об'єктів тематичного туризму. Планується, що проєкт приверне більше 1 мільйона нових туристів, а також значно збільшить середню тривалість перебування і витрати туристів в Афінах.

Слідкуйте за новинами Grekodom Development, щоб бути в курсі останніх змін і доповнень за даним проєктом. Залишайтеся з нами і стежте за новинами Греції.

Фотографії: https://thehellinikon.com/gallery-el/

Підписка на розсилку