Чому Греція - ідеальне місце для купівлі нерухомості

Людини, байдужої до античної культури, мало вразять факти, що це батьківщина Платона, Сократа, Перикла; що за будь-яким поворотом дороги цілком реально побачити руїни древніх храмів і міст; що над столицею Афінами возвеличується Акрополь. Це приємний бонус, але для щоденного життя потрібно зовсім інше. Що ж саме?

Комфортна погода. Краса Греції нікого не залишає байдужим. Синє море з білим піском, м'який середземноморський клімат із 300-ми сонячними днями в році, прекрасні пейзажі.

Оточення і інфраструктура. Навколо континентальної Греції розташовані сотні островів, 140 з них заселені. Кому потрібен спокій - той має можливість усамітнитися на одному з таких островів або в тихому оливковому гаю. Хто любить шум і рух, - той вибере велике місто або навіть столицю. З будь-якої точки країни дістатися в іншу, можна швидко і комфортно.

Близькість курортних зон від будь-якого регіону країни, що важливо для любителів пляжного відпочинку.

 

Пам'ятки Старої Європи на відстані 2-5 годин їзди, внаслідок цього різко знижується вартість екскурсій.
Доступність придбання нерухомості. У зв'язку з останніми подіями в Європі та світі, склалася ситуація, коли будинки і квартири, а також їх оренда, сильно впали в ціні. У Греції це особливо помітно.
Простота оформлення угоди купівлі-продажу. Реєстрація права власності в Греції - це процес, який є повністю прозорим, піддається перевірці і регулюється публічним законодавством, як в Греції, так і в інших країнах Європейського Союзу. Якщо є можливість найняти місцевого адвоката, то процес придбання нерухомості взагалі не становить труднощів. До слова, земельні кадастри в країні в повному порядку, що ще більш полегшує процедуру угоди.

Греція є повноправним членом з січня 1981 року. Купуючи нерухомість в цій країні і отримуючи посвідку на проживання, покупець користується всіма можливостями, які надаються громадянам ЄС.
Безпека проживання. Греція - країна з низьким рівнем злочинності. Пенсіонери, які обрали відокремлений будиночок, можуть не побоюватися неприємностей з майном.
Вартість життя - одна з найнижчих в Євросоюзі, особливо це стосується утримання та обслуговування житла.
Менталітет місцевих жителів. Поселившись в Греції, людина не буде відчувати себе ізгоєм. Товариськість і дружелюбності греків загальновідомі.

 

Підписка на розсилку