Пасивний дохід від нерухомості в Греції

Постійний пасивний дохід  чудова подушка фінансової безпеки. Гроші будуть надходити у вашу кишеню незалежно від того, працюєте ви чи ні. Інвестування в зарубіжну нерухомість  один з кращих способів пасивного заробітку, особливо якщо мова йде про Грецію. 

Будь-яке вкладення окупається швидко

Спочатку доведеться серйозно витратитися. Але не лякайтеся — в порівнянні з іграми на фондових біржах, ризик тут практично відсутній. Зростання кожного вкладеного євро при купівлі комерційної нерухомості в Греції йде одразу за двома напрямками:

  • По-перше, кожен місяць надходить плата від орендарів. У пікові сезони її розмір можна тимчасово збільшувати.
  • По-друге, ціна нерухомості в цій країні сьогодні впевнено пішла вгору. Економічна криза минула. Це означає, що вже через 5 років ви зможете продати житлоплощу значно дорожче. За прогнозами, вартість квадратних метрів виросте на 40%.


Отриманий дохід можна інвестувати повторно. Рано чи пізно ви дійдете до моменту, коли пасивний прибуток дозволить вам не працювати зовсім.

 

Які витрати зменшують ваш дохід

При розрахунку розміру прибутку варто враховувати розмір податків. Спочатку ви платите відсотки при покупці нерухомості. Потім щорічно виплачуєте в грецьку скарбницю податок.

Купуйте квартиру вартістю до 250 тисяч євро й оформляйте її на себе як на фізичну особу. Так ви значно знизите ставку податку. Якщо ж хочеться вкластися побільше, то краще буде реєструвати в якості власника якусь компанію.

Також в список витрат слід занести витрати на послуги ЖКГ, ремонт. Контроль за всіма цими операціями можна надати представникам спеціалізованих фірм.

Підписка на розсилку