Греція — це туризм, що розвивається та інвестиції в нерухомість

Греція - це туризм, що розвивається та інвестиції в нерухомість

Туризм — економічна галузь, яка безперервно розвивається по всьому світу. Особливо це помітно зараз, коли світ «пробуджується» після коронавірусної пандемії. Це актуально для Греції, значну частку економіки якої становить дохід від сфери туризму.

 

Туристична галузь в Греції ↙

Пан Бакаса так прокоментував цю ситуацію: «Наша країна, безумовно, може стати« яблуком розбрату »в найближчі роки для світового туризму». Туристична індустрія відіграє важливу роль в загальному ВВП країни, і ця частка продовжує зростати. Цьому багато в чому сприяє багата історія, культура, а також природні красоти і морські курорти. До того ж істотно підвищують інтерес до туризму в Греції відносно невисокі ціни в порівнянні із Західною Європою.

Згідно з дослідженням, проведеним у вересні 2020 року, Греція посіла сьому сходинку в списку найбільш популярних напрямків для туризму в світі, поступившись лише:

▪ Іспанії;

▪ Франції;

▪ Італії;

▪ Німеччини;

▪ Великій Британії;

▪ США.

Якщо брати до уваги тільки гостей і відпочивальників із європейських країн, то Греція міцно займає шосте місце, обігнавши США. На ринках поза Європою країна опускається на десяту позицію. Обганяють країну, крім вищеописаних, популярні напрямки з Азії (Таїланд, Японія) і Мексика.

Інвестиції в нерухомість Греції і Кіпру

↠ Туристичний грецький сектор формує сприятливі інвестиційні можливості та умови. Незважаючи на коронавірусну пандемію вже побудовано 16 готелів, які знаходяться в околицях Афін. Розраховується, що вони в доступному для огляду майбутньому відкриються і приймуть перших постояльців.

↠ Також м'який клімат, яскрава природа і тепле море привертає велику кількість бажаючих купити нерухомість на Кіпрі і в інших районах Греції. Іноземні громадяни купують не тільки приватне житло (квартири, вілли і котеджі), а й комерційну нерухомість різних типів: готелі, торговельні павільйони та інше.

↠ Перші прагнуть самі проводити відпустку в куплених будинках. Багато перебираються в Грецію на ПМЖ. Другі планують розвивати бізнес в європейській країні з перспективною економікою та комфортними умовами для підприємницької діяльності.

↠ Сьогодні туризм, іноземні інвестиції в нерухомість і інші галузі економіки для Греції відіграють важливу роль. На них багато в чому будується стратегія постпандемійного економічного розвитку.

 

 

 

Підписка на розсилку