Нерухомість у Лімасолі. Статистика

Кіпр славиться своїм м'яким кліматом, смачною кухнею та простотою покупки нерухомості. За даними незалежної компанії WIRE, за останні п'ять років на Кіпрі було продано понад 100 тисяч об'єктів нерухомості, більшу частину яких придбали іноземці. Лідером з продажу нерухомості є Лімасол: у його трьох муніципалітетах було укладено понад 14 тис. угод на загальну суму понад 6 млрд. євро.

Середня ціна покупки нерухомості на Кіпрі варіюється від 110 тис. до 314 тис. євро. У Лімасолі середня ціна становить близько 179 тис. євро. Згідно зі звітом компанії, попит на нерухомість Лімасола зростає з кожним роком. Лише у місті Лімасол за 5 років було укладено близько 8 тис. угод із нерухомістю.

 

Незважаючи на пандемію, що триває, 2021 рік виявився вкрай вдалим для ринку нерухомості Кіпру. Експерти вважають, що тенденція до підвищення попиту збережеться наступного року. Загалом попит на кіпрську нерухомість зараз знаходиться на найвищому рівні за 10 років. І хоча до 2008 року він був більшим, це дає надію на зростання протягом наступних кількох років. Зростання продажів забезпечується переважно з допомогою квартир, що у центрах міст. Кіпріоти також стали більш активно купувати будинки у передмісті. Чималу роль у збільшенні кількості продажів відіграла програма стимулювання молодих пар, що дозволяє отримати субсидію на купівлю житла у розмірі 1.5% на чотири роки. Ціни на нерухомість зростають як через подорожчання будівельних матеріалів, так і через покращення фінансового стану мешканців острова.

Основними покупцями нерухомості на Кіпрі залишаються кіпріоти, а також громадяни Великої Британії та країн ЄС. А ось інтерес із боку громадян третіх країн трохи зменшився через скасування програми громадянства за інвестиції.

Статистика продажів нерухомості в Лімасолі за 2021 рік впевнено говорить про зростання попиту, який з більшою мірою ймовірності продовжиться і в 2022 році. Нерухомість Кіпру сьогодні є досить гарним способом вкладення своїх коштів: за 10 років ціни зросли на 85%. У 2021 році з'явилося багато нових, цікавих проєктів від провідних європейських будівельних компаній. Купуючи апартаменти на стадії будівництва можна заощадити значну суму.

Підписка на розсилку