Інвестиції в Корфу – купівля нерухомості

Які варіанти вкладення вільних грошей вважаються найнадійнішими? Придбання золота та нерухомості. І якщо перше гріє душу або прикрашає тіло, то власна нерухомість – це престижно та далекоглядно. Причому незалежно від того, чи плануєте ви здавати апартаменти в оренду, приїжджати на канікули або відпустки або готуєтеся зустрічати там благородну старість.

Особливо покупців приваблює нерухомість біля моря – це гарантує чудову природу, мальовничі краєвиди, свіжі морепродукти та екологічність. А крім того, неухильне зростання вартості придбання, оскільки житло біля моря буде затребуване в усі часи.

В останні декілька років жителі різних країн, що цікавляться вкладеннями в нерухомість, звертають пильную увагу на Грецію, зокрема - на житло острова Корфу, одного з найпопулярніших грецьких курортів. Охочих зробити вигідні інвестиції на Корфу приводить багато причин.

Простягнувся на 60 км майже паралельно вздовж материкового узбережжя, Корфу відомий як чудовий варіант для відпочинку в теплий курортний сезон. В останні роки острів активно набирає популярності як варіант для проживання цілий рік. Нерухомість на Корфу - чудовий вибір для вкладення коштів у ваш грецький будинок чи апартаменти.

 

Головний секрет полягає в тому, що грецька нерухомість – найвигідніший варіант покупки будинку на узбережжі в Європі. З багатьох причин вартість нерухомості в Греції починає активно набирати зростання після деякого спаду за останні 7 років. Зростанню сприяє і високий попит, що в свою чергу підігрівається програмою "Золота віза Греції", що дозволяє отримати грецький дозвіл на проживання за допомогою інвестицій у нерухомість. Посвідка на постійне проживання, своєю чергою, дає право цілорічного проживання у Греції та користування соціальними послугами (освіта та медицина).

За великим рахунком, це як зірвати великий куш – купити нерухомість на Корфу та відкрити для себе двері на райські грецькі острови. Але чому саме Корфу, а не безліч інших міст чи островів? Острівна Греція, і особливо кілька найбільших островів (Крит, Родос, Корфу), залишаються найпопулярнішими напрямами відпочинку іноземців.

Але при приблизно рівній вартості нерухомості цих островів розбірливий покупець зробить вибір на користь Корфу, що має красиву природу і не настільки заїждженого туристами.

Купівля нерухомості на Корфу, як не дивно, альтернатива купівлі житла в Італії - минуле цього острова зберігає роки знаходження у складі Венеціанської республіки, що позначилося на архітектурі та самобутності міст Корфу. Кожне містечко тут пишається своїми визначними пам'ятками, роблячи подорожі островом захоплюючим заняттям.

Корфу, або Керкіра (грец.) - другий за розміром серед Іонічних островів. Його узбережжя протягом 60 км простягається вздовж західної частини материкової Греції. Завдяки такому близькому сусідству в періоди навігації дорога до материка на поромі займає лише 2 години. До речі, на іншому поромі за 8 годин можна дістатися Італії (Барі).

Незважаючи на те, що Корфу вважається одним із північних островів Греції, його м'який, у міру теплий клімат забезпечує комфортне проживання на острові 365 днів на рік: літні +28 градусів змінюються на зимові не нижче +10.

Інфраструктуру Керкіри ілюструють зручні автодороги, що сполучають столицю з десятками затишних селищ поблизу. На узбережжях острова переважно чисті пляжі, а решту території, в силу неймовірної родючості, максимально використовують для вирощування оливок, південних фруктів і винограду.

Нерухомість Керкіри представлена ​​вичерпним різноманіттям: від ділянки під будівництво вілли на мальовничому узбережжі в передмісті до розкішної квартири в історичному центрі міста.

Якщо ви вирішили, що Греція може стати вашою другою домівкою, менеджери Grekodom Development допоможуть підібрати нерухомість. На Корфу можна вибрати об'єкти різних цінових категорій, на відстані від моря і курортних центрів.


ПРОПОЗИЦІЇ З НЕРУХОМОСТІ

Таунхаус 125 кв.м на о.Корфу
375 000 €

Рік ремонту: 2005
Кіл-ть кімнат: 5
Відстань від моря: 50 м

Детальніше за посиланням.

 

 

Котедж 105 кв.м на о. Корфу
195 000 €

Рік ремонту: 2021
Кіл-ть кімнат: 2
Відстань до аеропорту: 22 км

Детальніше за посиланням.

 

Вілла 436 кв.м на о. Корфу
2 700 000 €

Рік будівництва: 2021
Кіл-ть кімнат: 5
Відстань від моря: 500 м

Детальніше за посиланням.

Підписка на розсилку