Чим приваблива нерухомість у Переї — передмісті Салонік

фото: en.wikipedia.org

Курортне місто Перея розташоване в північній Греції, в периферії Центральної Македонії. Воно знаходиться за 15 км на схід від центру Салонік — другого за чисельністю населення, економічного та історико-культурного значення міста Грецької Республіки. Усім, хто хоче купити нерухомість у Салоніках, але жити вдалині від суєти мегаполісу, варто звернути увагу саме на це затишне передмістя.

Перея розташоване на південно-східному узбережжі затоки Термаікос — найбільшої затоки в грецькій акваторії Егейського моря. Згідно з переписом населення 2011 року, у Переї на той час проживало 18 546 осіб, включаючи мешканців прилеглого села Лівадакіон, яке утворює з містечком єдину спільноту. Чисельність його населення з 1991 року зросла майже в 6,5 разів і продовжує збільшуватися. Відповідно, зростає і попит на квартири у Переї.

Історія каже, що за часів Османської імперії це поселення належало турецькому бею. 1923 року після Малоазійської катастрофи сюди прибуло 740 біженців. Тоді корінне православне грецьке населення в рамках греко-турецького обміну було змушене залишити свої давні місця проживання у Малій Азії та Східній Фракії. Селище на пропозицію фракійських біженців було назване Неа-Каліполісом. Ця назва відсилає до Каліполя («Чудового граду») — грецького міста в європейській частині Туреччини, перейменованого турками на Геліболу.

Сьогодні Перея, як і інші поселення громади Термаїкос, динамічно розвивається завдяки близькому сусідству із Салоніками. У міста чудова транспортна доступність: сюди можна доїхати машиною, таксі або в міському автобусі, а влітку від пристані Салонік курсують невеликі пасажирські катери. Тому в Перею переїжджає дедалі більше людей, відповідно, розвивається і міська інфраструктура. За останні роки тут з'явилося кілька нових площ, а вздовж 7-кілометрової берегової лінії було облаштовано пішохідну набережну.

Чому варто купити квартиру в передмісті Салонік - Переї

Якщо вам подобається грецьке узбережжя, є щонайменше 6 причин для покупки нерухомості саме в регіоні Перея.

1. Вигідне розташування. Перея знаходиться на відстані 8 км від Міжнародного аеропорту «Македонія» - всього в 10 хвилинах їзди, в 30 хвилинах їзди до центру Салонік, 40 хвилинах - до Кассандри (50 км) і 60 хвилинах - до Сітонії (85 км) на півострові Халкідіки. Крім того, за 15 км від Переї знаходиться регіональна торговельна зона з Mediterranean Cosmos, IKEA, Leroy Merlin та іншими торговельними центрами. Також зовсім поруч (10 км) є міжнародні приватні школи, де ведеться навчання англійською мовою.

2. Цілорічне проживання. У місті є вся необхідна інфраструктура, що включає супермаркети, аптеки, невеликі магазини, таверни, приватні лікарі та клініки, банки, школи та інші важливі об'єкти життя. Тому тут можна з комфортом жити самому або здавати житло як у літні місяці, так і на зиму, кілька сезонів чи навіть років.

3. Поєднання курортної та міської інфраструктур. Тут ви отримаєте ідеальне поєднання комфорту міського життя та радостей відпочинку на облаштованій набережній та піщаному пляжі протяжністю близько 2 км, з лежаками та парасольками, а також розкиданими по всьому березі численними барами, готелями та апартаментами всіх категорій. Вони працюють майже цілодобово та створюють легку атмосферу розваг. Чудові перейські пляжі відзначені Блакитними прапорами, а на найбільш багатолюдних з них – Кохілі та Феросі – є рятувальні служби. По набережній приємно здійснювати променади, милуючись морем і розкішними краєвидами (наприклад, від Переї до пляжу Агіа Тріада 3,5 км), або ласувати чудово приготовленою свіжою рибою в місцевих тавернах.

4. Найдоступніші ціни на нерухомість у Західній частині регіону Салоніки. Тут можна придбати житло вартістю від 1000 євро за квадратний метр. Хоча, як прогнозують фахівці компанії Grekodom Development, найближчого року ціни можуть зрости на 10%. Саме тому зараз саме час звернути увагу на цей регіон.

5. Інвестиційна привабливість регіону. Сьогодні багато об'єктів нерухомості Салонік та передмість купуються іноземцями, особливо з країн Балканського півострова.

6. Швидкий розвиток регіону. Найближчим часом у Салоніках з'явиться Центр інновацій та технологій, який стане науково-технічним парком 4-го покоління. Thess INTEC матиме промислові лабораторії, обчислювальні потужності, великомасштабний інкубатор і прискорювач, конференц-центр і гнучкі офіси, а також кілька освітніх і розважальних об'єктів.

ПРОПОЗИЦІЇ З НЕРУХОМОСТІ

Квартира 100 кв.м у передмісті Салонік
Ціна за запитом
Код об'єкта - 44478

Квартира 83 кв.м у передмісті Салонік
Ціна за запитом
Код об'єкта - 30646

 

Всі пропозиції з нерухомості в передмісті Салонік за посиланням

Підписка на розсилку