Першого тижня травня до Греції прибули сотні тисяч туристів

У травні в Греції стався справжній туристичний бум – потік бажаючих відпочити в Іракліоні, Салоніках, Корфу та інших туристичних локаціях виявився більш найсміливішим очікувань інституту Recovery Tracker. Найбільше серед відпочиваючих - британців, з Великобританії до Греції продано 270 000 авіаквитків.

Інститут асоціації туристичного бізнесу в Греції підрахував, що за перші 15 днів запланованого туристичного сезону 2022 року на рейси до Греції було сумарно заброньовано понад 1 млн місць. Якщо порівнювати сьогоднішній пасажиропотік з бажаючих провести кілька весняних тижнів у Греції, його зростання становить майже 28%. Прогнози свідчать про те, що з кожним тижнем на курорти країни перебуватиме дедалі більше гостей, переважно з Європейських країн. Так, на літаки із Великобританії вже продано 270 тисяч квитків, з Німеччини – 230 тисяч. Також у топ-5 за попитом на курорти Греції цього року увійшли Франція, Італія та Нідерланди.

Туризм у Греції – одне з ключових джерел надходжень до бюджету країни. Після пандемії та локдауну галузь досить швидко відновлюється, чому сприяє маса заходів підтримки з боку уряду та країн-партнерів. Багато компаній також бачать великі перспективи в роботі на Грецький туристичний ринок, наприклад, відомий бюджетний перевізник easyJet цього літа відкриває кілька нових маршрутів – на Кос, Ханью, Корфу та Кефалонію.

Найбільше іноземців у перші дні травня прилітає до головного аеропорту країни – до Афін. Через "Елефтеріос Венізелос" вже пройшли понад 350 тисяч гостей країни. Після Афін високий пасажиропотік фіксується в аеропортах Іракліону, Родосу, Салоніках та Корфу. Відпочинок у Греції передбачає широкий діапазон опцій – від бюджетних до преміальних, тому гості з Манчестера, Берліна, Амстердама та інших світових столиць легко знаходять слушний варіант серед доступного вибору.

Підписка на розсилку