За підсумками квітня 2022 року на Кіпрі зареєстровано понад 5 тисяч покупок нерухомості

Кіпр вже тривалий час зберігає інтерес інвесторів як країну для переїзду або вкладень. З початку 2022 року спостерігається стабільне зростання кількості продажів - як будинків, так і квартир Кіпру. Усього за перший квартал було оформлено 5258 угод на загальну суму понад 1,27 мільярда євро. Нескладний підрахунок дозволить вивести середню вартість угоди з нерухомості на Кіпрі – 241 тис. євро.

Найчастіше інвестори хочуть купити будинок на Кіпрі в одному з великих міст острова. Найбільше угод з нерухомістю Кіпру за перший квартал цього року було здійснено в містах: Лімассол (1581 договір купівлі-продажу на суму 573 млн. євро), Нікосія (1574 договорів загальною сумою 313 млн. євро), Пафос (887 договорів на суму 186 млн. євро) ) та Ларнака (958 договорів загальною сумою близько 145 млн євро).

Статистика продажів нерухомості на Кіпрі, сформована Кіпрською радою з реєстрації нерухомості, говорить про те, що за перший квартал 2022 року на острові більшою популярністю стали користуватися квартири, ніж будинки з ділянками.

Нерухомість Кіпру приваблює інвесторів з багатьох причин: близькість моря, середземноморський клімат острова, комфортний для проживання цілий рік, можливості розвитку в IT-сферах, податкові пільги, гнучкі умови здобуття ВНЖ, сучасна банківська та юридична система, високий рівень освіти.

Купити нерухомість на Кіпрі для інвесторів з добрим стартовим капіталом - цілком реальна процедура. Докладніше про процедуру купівлі за посиланням: https://www.grekodom.ua/article/protsess-pokupki-kipr

У будь-якому разі, зараз для покупців доступний широкий ринок пропозицій. Проте, враховуючи підвищення попиту, найкращі варіанти нерухомості Кіпру досить швидко зникають із пропозицій. Ознайомитись з усіма пропозиціями можна за посиланням: https://www.grekodom.ua/Cyprus

Підписка на розсилку