Тепер 581! Греція зайняла друге місце у світі за кількістю пляжів із «Блакитним Прапором»

Захід сонця і світанку біля краю моря, відокремлене медитативне спілкування з первозданною грецькою природою, мінімум спілкування з міською цивілізацією — здавалося б, що може бути краще? Але світова туристична практика показує, що абсолютна більшість сучасних туристів цінує зовсім не це, а бездоганну організованість курортних пляжних місць.

Ідеальна чистота піску, гальки та води, крокова доступність пляжної інфраструктури, спортивних та розважальних атракціонів, дитячої анімації, гарантована безпека, відсутність нав'язливого вторгнення в особистий простір – ось на що насамперед звертають увагу туристи, які віддають перевагу не диким, а «блакитним». пляжі, інакше кажучи, пляжі відзначені Блакитним Прапором. Цей універсальний знак якості є підтвердженням бездоганної пляжної репутації готелю.

І ось радісна новина: Греція зайняла друге місце у світі за кількістю пляжів, які мають сертифікаційну позначку «Блакитний Прапор». Про це вранці 23 травня повідомило грецьке відділення Фонду екологічної освіти (FEE), оновивши статистику: тепер уже 581 грецький пляж отримав позначку «Блакитний Прапор», і це при тому, що сезон 2022 тільки починається!

Де розташовані «Блакитні пляжі» Греції

Карта грецьких «Блакитних пляжів» свідчить: найбільше місць відпочинку, що відповідають найвищим вимогам екології та безпеки, знаходиться на північному півострові Халкідікі. Саме тут більше титулованих пляжів, що приваблюють туристів білим піском і бірюзою Егейського моря - всього їх 96. Трохи менше "Блакитних Прапорів" в Аттіці, на Криті та на Родосі.

"Ми благословенні як туристична країна", - привітала заступник міністра туризму Софія Захаракі всіх, зайнятих у туристичній сфері.

Водночас Софія Захаракі додала, що з бюджету надійде ще 140 мільйонів євро із Фонду відновлення для будівництва нових пірсів, що роблять пляжі доступнішими.

Порадувала чиновниця і прогнозами щодо сезону, що відкривається. «Цього року кількість мандрівників та відпочиваючих перевершить найсміливіші очікування», — сказала заступник міністра.

Що необхідно для отримання "блакитної позначки?"

«Блакитний Прапор» — вручається пляжам, що дотримуються та підтримують низку суворих екологічних критеріїв, а також відповідають підвищеним вимогам безпеки та доступності.

Нагорода була заснована у Франції у 1985 році. Першими її отримали французькі пляжі, які впровадили інноваційні системи очищення стічних вод для підвищення якості води для купання. Надалі Фонд представив концепцію «Блакитного Прапора» як загальну схему заохочення та розвитку екології.

Усі локації 2022 року можна переглянути на карті: www.blueflag.global

Підписка на розсилку