Грецький уряд планує виставити на продаж сотні тисяч квартир

Криза в сфері нерухомості, спричинена дефіцитом житла, зачепила кілька європейських країн, зокрема Грецію. В реакцію на цю проблему грецький уряд готується вивести на ринок "сотні тисяч" старих або не використовуваних квартир.

Софія Захаракі, міністр соціальної сплоченості та сім'ї, підкреслила, що основна мета полягає в тому, щоб зробити якнайбільше старих або порожніх квартир доступними. "Їх сотні тисяч, особливо в Афінах. Тому ми плануємо запустити програми субсидування енергетичних і естетичних проектів реконструкції в найближчі місяці. Крім того, ми будемо продовжувати реалізацію різних програм соціального житла", - заявила Захаракі.

Ця ініціатива спрямована на збільшення пропозиції житла в Греції з метою пом'якшення впливу на зростання цін. Тем не менше, також відзначається, що високі витрати на життя та зростання цін на кредити тормозять попит на житло. Деякі експерти передбачають, що це призведе до корекції цін у наступному році.

Цей тренд вже помітний в Європі: згідно з останніми даними Євростату, ціни на житло знизилися на 1,7% в єврозоні та на 1,1% в Європейському союзі в другому

Підписка на розсилку