Розкрито оптимальні інвестиційні райони в Аттиці

Контекст: Згідно з дослідженням онлайн-платформи Protio, інвестори, які прагнуть отримати прибуток від нерухомості, проявляють найбільший інтерес до доступних районів центральної частини Афін, його західних передмість та Пірея, які вважаються найбільш прибутковими напрямками в Аттиці.

Причини: Ці райони виділяються високою доходністю, обумовленою більш низькими цінами на покупку порівняно з іншими частинами Аттики, а в той же час, не занадто низькою орендною платою, що забезпечує значний приріст від інвестицій. Однак навіть в цих місцях ціни на продаж зараз зростають, що знижує поточну доходність порівняно з кількома місяцями тому.

Рейтинг: Згідно з даними Protio, лідируючі райони за доходністю від оренди житла включають площу Америки, площу Аттики і площу Вікторії. На площі Америки середня доходність складає 7,2%, середня ціна продажу житла - €1 415 за квадратний метр, а середня орендна плата - €8,4 за кв.м в місяць. Площа Аттики демонструє доходність в 7,1%, а площа Вікторії - 6,9%.

Цитата: Антоніс Фіоракіс, голова Protio, відзначає, "з даних нашого аналізу випливає, що окрім центру Афін тепер є також райони західних передмість і Пірея, які фіксують високу доходність. Ми вважаємо, що це пов'язано з роботою нових станцій метро, що позитивно впливає на ринок житла".

Тренд: Незважаючи на це, загальна доходність на ринку житла знижується. Наприклад, доходність площі Америки в 7,2% скоротилась з 7,7% кілька місяців тому. Площа Аттики також зменшила доходність з 7,7% минулої весни.

Приклад тренду: Кілька місяців тому лідерство належало Aigaleo з доходністю 8,2%. Тепер, після відкриття станції метро, середня доходність знизилась до 6%, оскільки середня ціна продажу перевищила €1900 за кв.м. Райони, такі як Нікея і Патісія, раніше в ТОП-10 з доходністю 7,9% і 7,8% відповідно, тепер вийшли із списку. Аналогічні зміни очікуються в Піреї і Корідальосі.

Підписка на розсилку