🌟 Чутки підтверджуються! Грецький міністр економіки Костіс Хадзідакіс розповів про плани щодо збільшення вартості "золотої візи"

Що сталося:

Популярна грецька програма "Золота віза", яка дозволяє громадянам третіх країн отримати п'ятирічні дозволи на проживання, купуючи нерухомість в Греції, знову змінюється. Міністр економіки Костіс Хадзідакіс оголосив про плани уряду залучити більші інвестиції.

Деталі:

На 41-й Всегрецькій конференції власників нерухомості Хадзідакіс підтвердив, що уряд підвищить поріг для отримання інвестиційної візи та скоротить кількість виданих віз. Однак для об'єктів, внесених до списку пам'яток архітектури, ліміт буде нижчим.

Цитата:

"Ми не скасовуємо програму 'Золота віза', оскільки вона не відповідає інтересам грецької економіки. Але ми введемо додаткові обмеження", - заявив представник Мінекономіки Омірос Цапалос.

Контекст:

Літом минулого року Греція подвоїла мінімальну суму інвестицій до €500 000 і дозволила купити лише один об'єкт нерухомості на цю суму. Нові правила стосувалися центральних районів Аттики, Міконоса, Санторіні та Салонік. Програма "Золота віза" принесла грецькій економіці приблизно €1 мільярд за перші п'ять місяців 2023 р

Підписка на розсилку