Продаж - Квартира 180 m² в Аттиці

Греція Аттика Передмістя Пірею Перама
285 000 €
1583 €/m²
Property 10489 photo 1
Property 10489 photo 2
Property 10489 photo 3
Property 10489 photo 4
Property 10489 photo 5
Property 10489 photo 6
Property 10489 photo 7
Property 10489 photo 8
Property 10489 photo 9
Property 10489 photo 10
Property 10489 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Кількість кімнат: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 350 m
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Послуги

  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 180 кв.м в АттиціКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, вітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Квартира знаходиться в районі Перамос.

Розташування