Продаються

Оренда - Квартира 54 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр
По запиту
Property 1142 photo 1
Property 1142 photo 2
Property 1142 photo 3
Property 1142 photo 4
Property 1142 photo 5
Property 1142 photo 6
Property 1142 photo 7

Деталі

  • Пляж: песок и мелкая галька
  • Інші зручності: тенты, автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, wi-fi интернет, кондиционер
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Опис

Пропонується в оренду квартира 54 м2 в Афінах. Квартира на цокольному поверсі і складається з салону з кухнею, спальні, ванної та балкона. Море в 500 метрах, і вся інфраструктура в пішій доступності. У 200 метрах зупинка громадського транспорту, і до Акрополя 15 хвилин їзди. Приблизно 10-15 хвилин і до порту Пірей. Аеропорт в 25 кілометрах. У квартирі є меблі та всі необхідні електроприлади, тенти, гаряча вода безкоштовна, автономне опалення, кондиціонер. Ціна оренди за запитом.

Продаж
139 000 € 1404 €/m²
  • Код об'єкта 65922
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
130 000 € 2363 €/m²
  • Код об'єкта 65937
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
475 000 € 5523 €/m²
  • Код об'єкта 65939
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 5200 €/m²
  • Код об'єкта 65944
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Оренда
від 480 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 65956
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
260 000 € 5909 €/m²
  • Код об'єкта 66010
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
265 000 € 6022 €/m²
  • Код об'єкта 66012
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 6136 €/m²
  • Код об'єкта 66013
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
275 000 € 6250 €/m²
  • Код об'єкта 66014
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 3939 €/m²
  • Код об'єкта 66015
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку