Rented

Оренда - Квартира 31 m² в Аттиці

Греція Аттика Афіни - Південь Гліфада
По запиту
Property 11713 photo 1
Property 11713 photo 2
Property 11713 photo 3
Property 11713 photo 4
Property 11713 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 1974
  • Рік реновації: 2015
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 230 m

Опис

Здається Kвартира площею 31 кв.м в АттиціКвартира розташована на третьому поверсі та складається з вітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта.

Квартира знаходиться в районі Варі, в південно-східній частині Афін.

Продаж
235 000 € 2117 €/m²
  • Код об'єкта 65371
  • Площа 111 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
310 000 € 4189 €/m²
  • Код об'єкта 65372
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
120 000 € 3529 €/m²
  • Код об'єкта 65373
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
210 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 65401
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 3921 €/m²
  • Код об'єкта 65519
  • Площа 51 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
300 000 € 5769 €/m²
  • Код об'єкта 65576
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
210 000 € 4117 €/m²
  • Код об'єкта 65599
  • Площа 51 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
365 000 € 5289 €/m²
  • Код об'єкта 65767
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 4339 €/m²
  • Код об'єкта 65790
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
280 000 € 5090 €/m²
  • Код об'єкта 65794
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку