550 000 €
25 €/m²
Property 12564 photo 1
Property 12564 photo 2
Property 12564 photo 3
Property 12564 photo 4
Property 12564 photo 5
Property 12564 photo 6

Деталі

  • Відстань від моря: 20 m
  • Відстань до аеропорту: 37 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 22000 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 400 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Продаж
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Код об'єкта 52598
  • Площа 4200 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
473 000 € 86 €/m²
  • Код об'єкта 32511
  • Площа 5500 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Код об'єкта 33319
  • Площа 4616 m²
  • Відстань до моря 5 m
Продаж
540 000 € 28 €/m²
  • Код об'єкта 54569
  • Площа 18977 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
450 000 € 41 €/m²
  • Код об'єкта 38250
  • Площа 10800 m²
  • Відстань до моря 6200 m
Продаж
550 000 € 25 €/m²
  • Код об'єкта 12564
  • Площа 22000 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
650 000 € 50 €/m²
  • Код об'єкта 40469
  • Площа 13000 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
450 000 € 449 €/m²
  • Код об'єкта 62407
  • Площа 1002 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 46787
  • Площа 20000 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Код об'єкта 24670
  • Площа 2021 m²
  • Відстань до моря 100 m

Підписка на розсилку