Продаються

Продаж - Бізнес 55 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр
По запиту
Property 1259 photo 1
Property 1259 photo 2
Property 1259 photo 3
Property 1259 photo 4

Деталі

  • Відстань від моря: 3000 m

Опис

Продається магазин в Афінах, в районі Калліфея. Місцезнаходження вигідно сусідством з цілою низкою великих магазинів і хорошою прохідністю. Магазин розташований на цокольному поверсі і має підвальне приміщення, плюс близько 10 м2 бельетаж. Магазин стабільно орендується, і новий господар може продовжувати вже наявний контракт про оренду. Ціна за запитом.

Продаж
75 000 € 539 €/m²
  • Код об'єкта 7925
  • Площа 139 m²
  • Відстань до моря 11000 m
Продаж
110 000 € 1466 €/m²
  • Код об'єкта 14439
  • Площа 75 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
79 000 € 2078 €/m²
  • Код об'єкта 21142
  • Площа 38 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
97 000 € 4217 €/m²
  • Код об'єкта 35485
  • Площа 23 m²
  • Відстань до моря 7400 m
Інвестиції Продаж
75 000 € 1704 €/m²
  • Код об'єкта 45756
  • Площа 44 m²
  • Відстань до моря 9500 m
Продаж
80 000 € 1333 €/m²
  • Код об'єкта 48586
  • Площа 60 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
70 000 € 1093 €/m²
  • Код об'єкта 49317
  • Площа 64 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
70 000 € 2592 €/m²
  • Код об'єкта 59345
  • Площа 27 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
75 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 63717
  • Площа 50 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
112 000 € 896 €/m²
  • Код об'єкта 63719
  • Площа 125 m²
  • Відстань до моря 4500 m

Підписка на розсилку