512 000 €
39 €/m²
Property 13486 photo 1
Property 13486 photo 2
Property 13486 photo 3

Деталі

  • Відстань від моря: 12000 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Опис

Продається обгороджена земельна ділянка площею 13042 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 330 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Також можливо розподіл ділянки на три частини, для будівництва двох будинків по 200 кв.м. кожен.

Продаж
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Код об'єкта 52598
  • Площа 4200 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Код об'єкта 54423
  • Площа 1818 m²
  • Відстань до моря 179 m
Продаж
540 000 € 28 €/m²
  • Код об'єкта 54569
  • Площа 18977 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
430 000 € 73 €/m²
  • Код об'єкта 55851
  • Площа 5834 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
500 000 € 2688 €/m²
  • Код об'єкта 56281
  • Площа 186 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
430 000 € 52 €/m²
  • Код об'єкта 56286
  • Площа 8131 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
450 000 € 41 €/m²
  • Код об'єкта 56387
  • Площа 10884 m²
  • Відстань до моря 284 m
Продаж
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Код об'єкта 56505
  • Площа 11174 m²
  • Відстань до моря 1850 m
Продаж
430 000 € 1699 €/m²
  • Код об'єкта 56671
  • Площа 253 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
695 000 € 197 €/m²
  • Код об'єкта 57192
  • Площа 3518 m²
  • Відстань до моря 1 m

Підписка на розсилку