438 об'єктів на 30 сторінках

Монопольний Продаж
579 000 € 4991 €/m²
  • Код об'єкта 57728
  • Площа 116 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61686
  • Площа 308 m²
  • Відстань до моря 226 m
Монопольний Продаж
195 000 € 4756 €/m²
  • Код об'єкта 61689
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Монопольний Продаж
189 000 € 4395 €/m²
  • Код об'єкта 61690
  • Площа 43 m²
  • Кількість кімнат 2
Монопольний Продаж
385 000 € 4425 €/m²
  • Код об'єкта 61691
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
375 000 € 5514 €/m²
  • Код об'єкта 61692
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
910 000 € 6691 €/m²
  • Код об'єкта 62079
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 4
Монопольний Продаж
349 000 € 287 500 € 3506 €/m²
  • Код об'єкта 62168
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63590
  • Площа 528 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Монопольний Продаж
279 000 € 4292 €/m²
  • Код об'єкта 63851
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
319 000 € 4907 €/m²
  • Код об'єкта 63936
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
295 000 € 4538 €/m²
  • Код об'єкта 63940
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Код об'єкта 30410
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Рекомендуємо Продаж
400 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 36251
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 8
Рекомендуємо Продаж
3 000 000 € 7263 €/m²
  • Код об'єкта 66027
  • Площа 413 m²
  • Кількість кімнат 8

Нерухомість у префектурі Іракліон, Крит

Префектура Іракліон — один із найпривабливіших регіонів Греції для покупки нерухомості. Розташована на острові Крит, вона поєднує яскравий міський ритм життя з автентичними критськими селами, прекрасними пляжами та багатою історією. Незалежно від того, чи ви шукаєте будинок для відпочинку, постійне житло або інвестиційну нерухомість, Іракліон пропонує широкий вибір варіантів.

Чому варто купувати нерухомість в Іракліоні

Столиця регіону — місто Іракліон — це сучасний центр із магазинами, ресторанами, музеями та чудовими транспортними сполученнями, включно з міжнародним аеропортом і жвавим портом. Водночас регіон оточують традиційні села, виноградники та прибережні курорти, такі як Херсоніссос, Маллія, Агия-Пелагія та Аммударa.

М’який середземноморський клімат, тривалий літній сезон і сильна туристична індустрія роблять нерухомість у префектурі Іракліон особливо цікавою для інвесторів, які хочуть здавати свою нерухомість у короткострокову або довгострокову оренду.

Види нерухомості в префектурі Іракліон

Місцевий ринок нерухомості пропонує:

  • Сучасні апартаменти та пентхауси в місті Іракліон
  • Будинки на першій лінії від моря та будинки для відпочинку на популярних курортах
  • Вишукані вілли з басейнами та видом на море
  • Традиційні кам’яні будинки в мальовничих селах
  • Земельні ділянки для будівництва власного будинку чи бізнесу
  • Комерційні об’єкти, зокрема готелі, магазини та офіси

Купівля нерухомості в Греції – правові аспекти