Продаж - Комерційна нерухомість 580 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Південь Варі - Варкіза Варі
480 000 €
828 €/m²
Property 14729 photo 1
Property 14729 photo 2
Property 14729 photo 3
Property 14729 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2008
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Опис

Здається двоповерхове комерційне приміщення площею в 580 кв.м. Побудоване в 2008 році. На першому поверсі є велика кімната, кухня і ванна. На другому поверсі велика кімната і 2 ванні кімнати.

Ідеально підходить під офіс або магазин. Приміщення розташоване в районі Варі.

Розташування