Продаж - Квартира 203 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 775 000 €
8744 €/m²
Property 14950 photo 1
Property 14950 photo 2
Property 14950 photo 3
Property 14950 photo 4
Property 14950 photo 5
Property 14950 photo 6
Property 14950 photo 7
Property 14950 photo 8
Property 14950 photo 9
Property 14950 photo 10
  • Код об'єкта 14950
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 203 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 130 m
  • Відстань до аеропорту: 46 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 203 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто, на ліс.

Лімасол Pearl Apartments всього півхвилини від славних піщаних пляжів, де ви можете спробувати всі види водного спорту або просто полежати на сонці. Прогуляйтеся по пляжни барах і ресторанам уздовж набережної смуги, і відвідайте великий вибір елітних магазинів і бутиків. Також поблизу розташовані одні з кращих готелів, фітнес центрів, медичних установ і міжнародних шкіл.